چت آنلاین

قرقره شیلنگ جمع کن با جنس و کیفیتی عالی و بهترین قیمت

قرقره شیلنگ جمع کن وسیله ای است برای جمع کردن شیلنگ که در مکان هایی مانند کارگاه ها و تولیدی ها استفاده می شود. این محصول انواع مختلفی دارد و در سه مدل قرقره شیلنگ جمع کن دستی، اتوماتیک و برقی تولید و عرضه می شود. این محصول می تواند انواع شیلنگ های مختلف تحت فشار و یا معمولی تا متراژ های مختلف و قطرهای مختلف را جمع کند. قرقره شیلنگ جمع کن دستی با اهرم چرخشی و قرقره شلنگ جمع کن اتوماتیک با مکانیزم مکانیکی نظیر آنچه در سیم جمع کن جارو برقی وجود دارد و قرقره شلنگ جمع کن برقی با موتورهای متنوع برقی تا متراژهای بالا را جمع میکند.

قرقره شیلنگ جمع کن

کاربرد قرقره شیلنگ جمع کن
در صنایع مختلفی چون صنایع غذایی، معادن، سیمان، فولاد، کارواش ها، صنایع ریلی و ... از قرقره شیلنگ جمع کن استفاده می شود. استفاده از این محصول در محیط باعث ایجاد نظم و انضباط، بالا رفتن طول عمر شیلنگ ها و ایجاد امنیت در محیط کار می شود. لازم به ذکر است این محصول در زاویه های مختلف بر روی انواع سطوح مانند زمین، سقف، دیوار، میز کار و همچنین انواع ستون ها قابل نصب می باشد. قرقره شیلنگ جمع کن دارای اتصالات فشار بالا و بدنه ی قرقره شیلنگ جمع کن میتواند از پلاستیک و فلز در انواع تک بازو، دو بازو و محفظه دار ساخته شوند.
قرقره شلنگ جمع کن قابل نصب در هر مکانی با هر زاویه ای می باشد.قرقره شیلنگ جمع کن دیواری روی دیوار نصب می شود به همین دلیل به آن شیلنگ جمع کن دیواری می گویند.شیلنگ جمع کن های دیواری با جمع کردن شیلنگ علاوه بر ایجاد نظم در محیط باعث می شود که طول عمر شیلنگ ها نیز افزایش یابد و کمتر آسیب ببیند.
شیلنگ جمع کن اتوماتیک به دلیل حمل آسان در کارواش ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که معمولا از فلزاتی مثل استیل ساخته می شود و مقاومت بالایی نیز دارد.
شیلنگ جمع کن های اتوماتیک به گونه ای طراحی شده است که فضای زیادی را اشغال نمی کنند و به آسانی قابل حمل هستند. در این نوع قرقره به تعمیر و روغن کاری احتیاجی نیست و حتی می شود شیلنگ های فشار قوی نیز روی این قرقره ها قرار بگیرد.  با اینکه شیلنگ ها روی این قرقره قرار می گیرد اما تغییر و مشکلی در عملکرد قرقره ایجاد نخواهد شد. روی این قرقره های اتوماتیک یک ترمز مکانیکی به منظور قفل شدن قرقره در 6 حالت تعبیه شده است تا فردی که با قرقره کار دارد به راحتی بتواند از ان استفاده کند.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح