چت آنلاین

انواع شیلد محافظ صورت و چشم با مناسب ترین قیمت

یکی دیگر از تجهیزات ایمنی که از چشمها و صورت محافظت می کند، شیلد محافظ صورت است که به طور کامل صورت را پوشش می دهد و از صورت و به خصوص چشمها مراقبت می کند.

شیلد محافظ صورت

برخی از مدل های شیلدهای محافظ، عینک هم به همراه دارند که این مهم باعث می شود از چشمها محافظت دوچندان شود و برای کارهایی که مخاطرات بیشتری برای چشمها مناسب هستند. این محصول از جمله تجهیزات ایمنی است که از چشم ها در برابر آسیب ها و خطراتی مانند: پاشیدن مواد شیمیایی و مواد عفونی، خرده های تراش، اجسام پرتاب شونده و ... محافظت می کنند.
یک مدل از شیلد محافظ صورت که بیشتر برای کارهای ساختمانی و صنعتی استفاده می شود شیلدی است که به روی کلاه ایمنی نصب می شود و از سر و صورت همزمان محافظت می کند.
 این محصول بیشتر در مشاغلی چون برشکاری، فلزکاری، سنگ زنی و یک نوع بخصوص آن در زمان جوشکاری مورد استفاده دارد. شیلد یا نقاب جوشکاری باید از صورت در برابر تابش مضر و جرقه، گرمای شدید محافظت کند به همین منظور از شیشه مخصوص و قاب نسوز تولید می شود.
شیلد محافظ صورت در حوزه پزشکی و آزمایشگاهی نیز پرکاربرد است و مانع پاشیدن مایعات خطرآفرین و گاه سمی به صورت و چشم ها می شود.

شیلد محافظ پزشکی

شیلد محافظ صورت پزشکی تجهیزات ایمنی است که در جهت محافظت از چشم ها، دهان، بینی و کل صورت است. ترشحات و قطرات ریز حاوی میکروب ها در هنگام سرفه، عطسه و یا صحبت کردن که به صورت پاشیده می شود می تواند انواع ویرس ها از جمله کرونا و آنفولانزا را به بدن به ما منتقل کند که استفاده از شیلد محافظ از صورت و اجزای آن کاملا در برابر این ویروس ها محافظت می کند. به این نوع شیلدها، شیلد پزشکی هم گفته می شود زیرا در مراکز پزشکی و دندانپزشکی بسیار کاربرد دارد.
این روزها با شیوع گسترده کرونا استفاده از شیلد پزشکی به همه افراد توصیه می شود و بهتر است در کنار انواع ماسک و مواد ضدعفونی از شیلد برای مراقبت از صورت و جلوگیری از برخورد قطرات و ترشحات که ممکن است به یروس کرونا آلوده باشند به صورت جلوگیری کرد.

شیلد محافظ صنعتی

نوع دیگر شیلد محافظ شیلد صنعتی است که بیشتر در مشاغل صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. جنس شیلد صنعتی بسیار محکم است و معمولا دارای کلاه ایمنی سر هم هستند. شیلدهای صنعتی جهت  ایمنی هر چه بیشتر چشمها، صورت و سر مورد استفاده قرا می گیرند و از آنها در برابر عوامل محیطی صنعتی آسیب رسان از قبیل حرارت بالا، آلودگی‌ها، مواد شیمیایی، خاک و براده‌های فلزی و شیشه‌ای محافظت می‌کنند.

مزایای استفاده از شیلد ایمنی صورت

- موثر در مقابله با انواع میکروب‌های موجود در ترشحات دهان، چشم و بینی
- قابل استفاده برای چندین بار و یکبار مصرف نبودن
- سبک بودن و استفاده آسان در زمان طولانی بدون اذیت کردن و خسته کردن سر و صورت
- موثر در جلوگیری از لمس کردن ناخواسته صورت
- قابل استفاده به جای ماسک صورت (در جاهای با  ریسک کم و کم جمعیت)
- قابل شستشو و ضد عفونی
- موثر در مقابله با بیماری‌های ویروسی (از قبیل کرونا، آنفولانزا و سرماخوردگی)

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح