چت آنلاین

خرید عینک ایمنی با عالی ترین قیمت و کیفیت

کارشناسان معتقدند که  خرید عینک ایمنی و استفاده مناسب از آن می تواند تا 90 درصد از آسیب دیدگی چشم جلوگیری کند .عینک ایمنی ، نوعی عینک محافظ است که چشم و اطراف چشم را محصور و محافظت می کند و از برخورد ذرات ریز که ممکن است آسیب جدی به شبکیه و قرنیه چشم وارد کنند ، انواع اشعه ها که برای چشم بسیار مضر هستند، پاشیدن مواد  شیمیایی به چشم، نور شدید که باعث اختلال دید می شود، دود که باعث سوزش چشم می شود و ... جلوگیری می کند.

عینک ایمنی


از عینک ایمنی در آزمایشگاه های شیمی، کارگاه های نجاری، ورزش های برفی و شنا نیز استفاده می شود. هنگام استفاده از وسایل برقی مانند دریل یا اره برقی برای جلوگیری از آسیب رساندن ذراتی که پرتاب می شوند از عینک ایمنی استفاده می شود. لازم به ذکر است انواع بسیاری از عینک های ایمنی  به عنوان عینک طبی برای کسانی که دارای مشکلات بینایی هستند نیز موجود است.

عینک ایمنی

صدمات چشمی در محیط کار و در حین کار بسیار شایع است و این آسیب ها ممکن است باعث از بین رفتن دائمی یا موقتی بینایی شوند و ساده ترین راه برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی استفاده از محافظ مناسب چشم و عینک ایمنی است.

عینک ایمنی

عینک ایمنی عمومی

این محصول برای محافظت عمومی چشم ها در برابر اشیای پرتاب شونده همچون براده آهن یا خرده چوب در حین تراش استفاده می شود. بعضی از مدل های این عینک ها فتوشیمیایی هستند و بر اساس استانداردهای ایمنی فوتوکرومی طراحی شده است و مانع عبور تابش اشعه ماوراء بنفش به چشم ها می شود و همچنین رنگ شیشه را با توجه به تغییر شدت نور در محیط اطراف تغییر می دهد. درنتیجه با استفاده از این مدل عینک های ایمنی هنگام رفتن از فضای داخلی به فضای بیرون ، دیگر نیازی به تعویض عینک خود ندارید.
نوعی دیگر از عینک های ایمنی عینک های warden هستند که در انواع مختلف صنایع از جمله ساخت و ساز ساختمانی، چمن زنی، قطع درختان و ... کاربرد دارند. بسیار  سبک وزن بوده و اندازه آنها از حد استاندارد و معمولی بزرگتر است و محافظ خوبی برای چشم های محسوب می شوند. این محصول از مواد پلی کربنات تولید می شود و در رنگ های بسیار متفاوتی در بازار وجود دارد. از مزیت های این عینک می توان به پد فوم آن اشاره کرد که روی بینی قرار گرفته و چسبندگی بدون لغزشی را ایجاد می کند.

عینک ایمنی پزشکی

در آزمایشگاه ها و اتاق های معالینه، عموما پزشکان و متخصصان در برابر پرتوها و اشعه های مضر قرار دارند و استفاده از عینک ایمنی در چنین شرایطی حتما توصیه و تأکید می شود. عینک ایمنی پزشکی از چشمها در برابر اشعه ماوراءبنفش و دیگر اشعه ها و نورهای مضر بخوبی محافظت می کند و مانع رسیدن صدمه و آسیب به این عضو حیاتی می گردد.
یک عینک ایمنی پزشکی مرغوب باید ویژگی هایی چون روکش ضدمه، قاب پلی کربنات با دوام بالا و کاهش تابش خیره کننده را دارا باشد. در هنگام خرید عینک ایمنی پزشکی بهتر است عینک هایی با قاب لاستیکی ونشکن را انتخاب کنید که دارای نوار چسبنده به سر و یک پد بینی بدون لغزش باشد.

عینک ایمنی پوشش دار

عینک ایمنی پوشش دار از نظر ظاهری به عینک های ایمنی عمومی شباهت دارد با این تفاوت که این محصول دارای  محافظ های جانبی و یا لاستیک های چسبنده به صورت برخوردار است و همچنین از مواد مقاوم تری ساخته می شود و در نتیجه ایمنی بیشتری را ایجاد می کند. عینک ایمنی پوشش دار می تواند به خوبی از چشم ها در برابر گرد و غبار، خرده چوب و تراشه، پاشیدن بتن، پرتاب قطعات ریز فلزی و ... محافظت کند. بعض از مدل های این محصول به گونه ای ساخته شده اند که در برابر اشعه های مضر همچون ماورای بنفش نیز مقاوم هستند.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح