چت آنلاین

مرکز تجهیزات ایمنی با عالی ترین قیمت و کیفیت

تجهیزات ایمنی، همانطور که از نام آن مشخص است، شامل وسایلی است که برای محافظت از جان و جلوگیری از صدمات یا تلفات استفاده می شود.

تجهیزات ایمنی چیست؟

به طور کلی، تجهیزات ایمنی حفاظتی است که توسط کارگران برای جلوگیری از صدمات، تلفات، موقعیت‌های تهدید کننده زندگی و غیره استفاده می‌شود. بسته به ماهیت خطر در کار، انواع مختلفی از تجهیزات ایمنی توسط کارگران استفاده می‌شود.

لیست تجهیزات ایمنی فردی

تجهیزات ایمنی فردی تجهیزاتی است که برای تضمین ایمنی خود استفاده‌ می‌شود.
کلاه ایمنی: استفاده از کلاه ایمنی برای محافظت می تواند از صدمات سر جلوگیری کند. کلاه ایمنی محکمی را انتخاب کنید که با شرایط کاری شما سازگار باشد. این روزها می توانید طرح های ظریف زیادی پیدا کنید و می‌توانید گزینه های اضافی مانند مهار داخلی قابل تنظیم و عرق گیرهای راحت را انتخاب کنید.
کلاه ایمنی
عینک ایمنی کار : چشم ها پیچیده ترین قسمت  بدن ما است. هر روز بیش از 600 نفر در سراسر جهان در حین کار خود دچار آسیب های چشمی می شوند. به لطف یک جفت عینک ایمنی خوب ، می‌توان از این صدمات جلوگیری کرد. 
گوش گیرها : آیا در محیطی با سطح صدای بالا کار می کنید؟ در این مورد بسیار مهم است که محافظ شنوایی را در نظر بگیرید. گوش گیرها بسیار راحت هستند و گوش گیرها نیز در کف کار راحت هستند زیرا می توانید به سرعت آن ها را بپوشید یا بردارید.
ماسک : استفاده از ماسک در محل کار هیچ تجملی نیست، قطعاً در هنگام تماس با مواد خطرناک نیست. 15 درصد از کارکنان  هنگام انجام کار خود بخار، دود، پودر را استنشاق می کنند. ماسک های گرد و غبار در برابر گرد و غبار ریز و سایر ذرات خطرناک محافظت می کنند. اگر مواد واقعا سمی هستند، از ماسک تمام صورت استفاده کنید . این ماسک مانند چسب محکم به صورت می‌چسبد تا از بینی و دهان در برابر آلودگی‌های مضر محافظت کند.
دستکش ایمنی : دست‌ها و انگشتان اغلب آسیب می‌بینند، بنابراین محافظت از آنها به درستی حیاتی است. بسته به بخشی که در آن کار می‌کنید، می‌توانید از بین دستکش‌ها برای کاربردهای مختلف انتخاب کنید :
دستکش ایمنی
محافظت در برابر لرزش ، محافظت در برابر بریدگی توسط مواد تیز ، محافظت در برابر سرما یا گرما ، حافظت در برابر خطرات باکتریولوژیک ، محافظت در برابر پاشش مواد شیمیایی رقیق شده
کفش‌های ایمنی : حتی پاهای شما نیاز به محافظت محکمی دارند. کفش های ایمنی (نوع Sb، S1، S2 یا S3) و چکمه (نوع S4 یا S5) راه حل ایده آل برای محافظت از پا در برابر وزن های سنگین هستند زیره ضد لغزش هنگام کار در محیط مرطوب مفید است، قطعاً اگر بدانید که 16.2٪ از تمام حوادث صنعتی ناشی از زمین خوردن یا سر خوردن است. 
کفش ایمنی
لباس کار : پیشگیری از حوادث در یک کارگاه شلوغ بسیار مهم است. به همین دلیل است که دید خوب در محل کار ضروری است یک کت و شلوار با دید بالا که از پارچه‌ای محکم ساخته شده است می‌تواند به جلوگیری از حوادث کمک کند.
لباس کار

انواع تجهیزات ایمنی ساختمانی

صنعت ساخت و ساز بسیار گسترده است و خطرات بالقوه زیادی وجود دارد که می‌تواند در زمانی که یک ساختمان در حال ساخت است رخ دهد. کارگران باید اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند و از تجهیزات حفاظتی استفاده کنند زیرا اولین خط دفاعی آنهاست. انواع مختلفی از تجهیزات وجود دارد که می‌توان از آنها برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض خطرات و بیماری‌هایی که ممکن است در صورت تصادف رخ دهد، استفاده کرد. 
محافظت از صورت و چشم : محل‌های ساختمانی معمولاً فعالیت‌های زیادی مانند سنگ زنی، جوشکاری، برش، میخ زدن و غیره دارند. همیشه خطر ورود کثیفی یا مواد ناخواسته به چشم وجود دارد. به همین دلیل است تجهیزات ایمنی چشم و صورت باید در اولویت کار کارگران باشد. کار در یک سایت ساخت و ساز می‌تواند کار بسیار سختی باشد و باید حداکثر دقت را برای اطمینان از محافظت مناسب از این قطعات حساس انجام داد.
محافظت از دست : اکثر کارهایی مانند جوشکاری، تعمیرات الکتریکی، اتصالات و غیره نیاز به استفاده از دست دارند، به همین دلیل پوشاندن آنها بسیار مهم است. چندین نوع دستکش برای محافظت در برابر مواد شیمیایی، خطرات الکتریکی و حفاظت عمومی در برابر اجسام نوک تیز و برنده مناسب هستند. مدیران باید بر استفاده از دستکش برای کارگران در این شرایط تاکید کنند تا ایمنی آنها تضمین شود.
لباس : کارگران ساختمانی باید لباس‌های رنگی روشن یا نوعی لباس بالاتنه بپوشند که دید بالایی دارد. این بسیار مهم است زیرا لباس‌های انعکاسی می‌توانند حضور آنها را از فاصله دور نشان دهند که به ویژه در طول شب یا در هنگام ساخت جاده که دید عمومی بسیار کمتر است مفید است.

انواع تجهیزات ایمنی حریق ساختمانی

انواع مختلفی از تجهیزات ایمنی آتش نشانی وجود دارد. هر دستگاه به طور خاص برای مقابله با کلاس‌های مختلف آتش در طیف وسیعی از محیط‌ها طراحی شده است. اگر در تلاش هستید که بفهمید به کدام وسایل ایمنی آتش سوزی در ساختمان خود نیاز دارید، به مجموعه تجهیزات زیر نگاهی بیندازید.
کپسول‌های آتش نشانی : اکثر ساختمان‌ها دارای انواع تجهیزات آتش نشانی دستی هستند. این طیف از تجهیزات برای کمک به مهار آتش‌های کوچک قبل از گسترش و کنترل بیش از حد بزرگ طراحی شده‌اند. کپسول‌های آتش نشانی قابل حمل با تعدادی از عوامل خاموش کننده مختلف برای کمک به شما در مبارزه با شعله در دسترس هستند. یک خاموش کننده قابل حمل ممکن است حاوی مواد زیر باشد:  آب ، پودر خشک ، ماده شیمایی مرطوب ، دی اکسید کربن ، پتوی آتش نشانی
پتوهای آتش نشانی برای خاموش کردن آتش کلاس F طراحی شده اند. این به معنای شعله‌ای است که توسط روغن‌ها و چربی‌های پخت و پز ایجاد می شود. به طور طبیعی پتوهای آتش نشانی در محیط های آشپزخانه نصب می شوند که احتمال آتش سوزی کلاس F در آنها بیشتر است.
قرقره شلنگ آتش نشانی : قرقره‌های شلنگ آتش نشانی برای خاموش کردن آتش های کلاس A ایده آل هستند. این آتش سوزی‌هایی است که توسط کاغذ، لاستیک، چوب و سایر مواد نارسانا ایجاد می‌شود. از آنجایی که قرقره های شلنگ آتش نشانی آب را تخلیه می‌کنند، نمی توان از آنها برای مقابله با آتش سوزی الکتریکی استفاده کرد. انواع دیگری از تجهیزات ایمنی آتش نشانی طراحی شده برای مقابله با آتش سوزی الکتریکی وجود دارد که به نام کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن است.
جعبه کمک‌های اولیه : هنگامی که به انواع تجهیزات ایمنی آتش نشانی فکر می‌کنید، ممکن است اولین چیزی نباشد که به ذهن شما خطور می‌کند اما کیت کمک‌های اولیه در عواقب آتش سوزی ضروری است. داشتن اقدامات کمک‌های اولیه کافی در دسترس به آسیب‌های جزئی ناشی از آتش سوزی کمک می‌کند. این همچنین یک موضوع انطباق است  به عنوان یک مالک یا مدیر کسب و کار باید کمک های اولیه را به کارکنان خود ارائه دهید.
هشدار دود : برخی از انواع تجهیزات ایمنی آتش برای تشخیص دود طراحی شده‌اند. دزدگیر دود باید در تمامی ساختمان‌های تجاری و خانگی نصب شود. 

تجهیزات ایمنی و امنیتی

امنیت بخشی از زندگی ما شده است. هیچ کس نمی‌تواند بدون آن حرکت کند. ادارات آموزش و پرورش، سازمان ها، مناطق عمومی، مناطق خرید و بزرگراه ها به امنیت در تقاضای بالا نیاز دارند. اگر در مورد امنیت صحبت می‌کنید، چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توان در مورد آنها بحث کرد. برای این منظور از روش‌ها و تجهیزات مختلفی استفاده می‌شود.

قیمت تجهیزات ایمنی

انواع وسایل ایمنی را به قیمت روز می‌توانید از بزرگترین فروشگاه‌ها  فروش انواع ایمنی و آتش نشانی را این تجهیزات را تهیه کنید. خرید تجهیزات ایمنی را می‌توانید به صورت اینترنتی انجام دهید.

مزایای تجهیزات ایمنی

ساخت تجهیزات ایمنی مزایای بسیار خوبی دارد و این تجهیزات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر ضربه مقاوم هستند. این مزایا عبارتند از: صدمات کمتر - بیماری کمتر
در محل کار، کارکنان شما در معرض خطرات متعددی برای سلامتی هستند. برای جلوگیری از این مشکلات به تجهیزات ایمنی نیاز دارید. با این حال چیزی که به عنوان یک چیز جالب به نظر می رسد این است که هر صنعتی دارای خطرات سلامتی متفاوتی است و از این رو به تجهیزات ایمنی متفاوتی نیاز دارد. این می‌تواند خطر بریدگی و ساییدگی در یک سایت ساخت و ساز، خطر بیماری عفونی یا خطرات گرما در یک صنعت شیمیایی بیشتر باشد.
راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح