چت آنلاین

تجهیزات پارکینگ + قیمت 1401 (مستقیم از تولید کننده)

تجهیزات پارکینگی امروزه با توجه به گسترش زیاد انواع پارکینگ ها مانند پارکینگ های بزرگ عمومی و پارکینگ  مجتمع های مسکونی ، تجاری و اداری اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. به صورت کلی هدف از استفاده از تجهیزات پارکینگ ، افزایش و حفظ سلامتی و امینی خودرو ها عابران می باشد. هر نوع پارکینگی در هر نوع وسعت و نوع استفاده نیازمند استفاده از تجیهزات پارکینگ می باشد. معمولاً فضاهای پارکینگ روی زمین با خطوط سفید یا زرد مشخص می‌شوند که مربع‌هایی را تشکیل می‌دهند که هر کدام برای یک ماشین مناسب است. پارکینگ ها در نزدیکی مغازه ها، بارها، رستوران ها و سایر امکاناتی که نیاز به پارکینگ دارند، رایج است. مهم ترین چیز در پارکینگ تجهیزات پارکینگ است که هنگام ساخت پارکینگ باید به آن توجه کرد.
خرید تجهیزات پارکینگی
چرا باید از تجهیرات پارکینگی استفاده کنیم ؟
شاید کسانی باشند که هنوز اهمیت خرید تجهیزات پارکینگ و استفاده از ان را ندانند و ضرورتی برای خرید تجهیزان نبینند ، در اینجا به صورت خلاصه از اهمیت استفاده از این تجهیزات نکاتی را بیان می کنیم.
مرکز خرید انواع تجهیزات پارکینگی
بیشترین چیزی که معمولا در پارکینگ ها قابل مشاهده هستند وسایل نقلیه می باشد و کلا هدف از ایجاد پارکینگ ایجاد مکانی برای نگهداری وسایل نقلیه است لذا یکی از مهمترین ویژگی که هر پارکینگی باید داشته باشد حفظ سلامت ماشین ها ، موتور ها و ... می باشد . با استفاده از تجهیزات پارکینگی شما می توانید از تصادفات احتمالی دوری کنید و همچنین در پارکینگ های بزرگ باعث می شود که ترافیک ها به حداقل و حرکت خودرو ها روان گردد .
از فواید دیگر استفاده از تجهیزات پارکینگی ، استفاده از حداکثر فضا در پارکینگ می باشد و باعث می شود بیشترین خودرو و وسایل نقلیه در پارکینگ جای بگیرد. یکی از انواع تجهیزات پارکینگی ، تجهیزات کنترل رفت و آمد می باشد. با استفاده از این نوع دستگاه ها و تجهیزات ، احتمال ورود سارق ها و افراد متفرقه به داخل پارکینگ به صفر می رسد .
تجهیزات پارکینگی
تجهیزات پارکینگی را از کجا بخریم ؟
فجر ترافیک ، بعنوان مرکز فروش تجهیزات پارکینگ در تهران و ایران با سابقه طولانی اماده عرضه تمامی تجهیزات مرتبط با پارکینگ می باشد. اجرا پروژه های گسترده مسکوی ، تجاری و ... گواه بر حسن انجام و کیفیت محصولات فجر ترافیک می باشد.

شرکت تجهیزات پارکینگی

شرکت‌های تجهیزات پارکینگ به منظور حفاظت از ایمنی رانندگان و سرنشینان و همچنین حفاظت از ساختمان ها و زیرساخت‌های است موجود، مجموعه‌ای از تجهیزات پارکینگی طراحی شده است که در صورت برخورد احتمالی با سایر وسایل نقلیه، میزان آسیب و آسیب وارده به وسایل نقلیه را به حداقل برساند. این محصولات تجهیزات پارکینگ نامیده می شوند که امروزه علاوه بر افزایش ایمنی، تأثیرات مفیدی بر زیبایی ظاهری و زیبایی بصری و همچنین اقداماتی برای نوسازی محیط‌های پارکینگ مطابق با استانداردهای جهانی دارند. گستردگی و تنوع تجهیزات پارکینگ مشتریان را قادر می‌سازد تا بر اساس پتانسیل فضای پارکینگ و نیاز کارفرما از بین کالاهای ارائه شده بهترین را انتخاب کنند. در این رابطه، این شرکت انواع تجهیزات پارکینگ با کیفیت بالا را تولید و عرضه کرده است که علاوه بر مقاومت بالا بسیار مقرون به صرفه و کاربردی هستند. محصولات پرطرفدار این شرکت شامل سپرهای پارکینگ و سپرهای دیواری، استاپ یا درپوش خودرو، جداکننده پارکینگ، موانع و هوشمند پارکینگ است.

شرکت تجهیزات پارکینگی

انواع تجهیزات پارکینگ

سیستم کنترل ترافیک پارکینگ خودکار امکان نظارت دقیق بر ترافیک خودرو را فراهم می کند.  تجهیزات مزاحمت پارکینگی برای جلوگیری از مزاحمت‌ها و همچنین دارای قابلیت اتوماسیون به موقع پارکینگ علاوه بر ثبت تردد خودروها و ارائه پارکینگ مکانیزه می باشد. برای افزایش کارایی و کارایی محیط های پارکینگ عمومی و خصوصی و جلوگیری از صدمات و آسیب های احتمالی که ممکن است به خودروها و بعضاً افراد وارد شود، استفاده از مجموعه‌ای از تجهیزات ایمنی برای پارکینگ که ایمنی رانندگان را افزایش می‌دهد اکیداً توصیه می‌شود.

تجهیزات ترافیکی در تهران

بازوهای سد ترافیک در پارکینگ : هدف از بازوی راهبند جلوگیری از حرکت وسایل نقلیه با سرعت زیاد یا به منطقه‌ای است که مجاز به حضور در آن نیستند. نگه داشتن بازوهای سد در پارکینگ یا گاراژ می‌تواند از ورود غیرمجاز جلوگیری کند و از سایر وسایل نقلیه و عابران پیاده محافظت کند.
دوربین‌های امنیتی : دوربین‌های امنیتی می‌توانند از فعالیت غیرقانونی قبل از وقوع جلوگیری کنند. نگه داشتن دوربین‌های امنیتی در پارکینگ‌ها و گاراژها به مجرمان احتمالی هشدار می‌دهد که آن‌ها در حال ضبط هستند و به ایمنی وسایل نقلیه، عابران پیاده و اموال کمک می کند.
علائم مناسب جهت سرعت و غیره :  خطوط رنگ شده در پارکینگ‌ها برای تشخیص  فضای پارکینگ، گذرگاه ها، و یا دیگر موانع در پارکینگ یا گاراژ به رفع آشفتگی رانندگان و عابران پیاده کمک بسیاری می‌کند. به همین ترتیب، استفاده از علائم مناسب به هدایت وسایل نقلیه و جلوگیری از وقوع تصادف کمک می‌کند.
آینه‌های محدب :  در واقع آینه محدب یک آینه به شکل گنبدی است که بیشتر در جای قرار می‌گیرد که به رانندگان و عابران پیاده کمک کند  تا اطراف گوشه‌ها یا مناطقی را ببینند که در غیر این صورت قادر به دیدن آن نبودند. استفاده از آینه‌های محدب در پارکینگ یا گاراژ می‌تواند به وسایل نقلیه کمک کند قبل از برخورد یکدیگر را ببینند.
محافظ دیوار و گوشه : وقتی که دیوارهای بتنی پارکینگ در اثر برخورد وسایل نقلیه یا سایر تجهیزات سنگین ممکن است آسیب ببینند دیوارها و محافظ‌های گوشه نه تنها دیوارها را از آسیب‌های جزئی محافظت می‌کنند، بلکه ساختار با دید بالا به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به عنوان نشانگر دید عمل کنند.
ستون‌های بولارد : شکل ظاهری ستون بولارد کوتاه و عمودی است که از ضربه محافظت می‌کند یا به عنوان یک نشانگر بصری برای وسایل نقلیه و عابران پیاده استفاده می‌شود. ستون‌های بولارد معمولاً پایه‌های با بتن یا فولاد ساخته می‌شوند.
تجهیزات برای پارکینگ
ایستگاه پارکینگ : ایستگاه‌های پارکینگ موانع کوچکی هستند که در جلوی یک پارکینگ قرار می‌گیرند تا فضاهای پارک را از یکدیگر مشخص کنند. یکی از مزیت‌های توقف پارک این است که وسایل نقلیه را از عبور از خطوط در مناطق پارکینگ و آسیب رساندن به وسایل نقلیه در محل مجاور منع می‌کند.

قیمت تجهیزات پارکینگی

تجهیزات پارکینگی یکی از مهمترین لوازم است. خرید تجهیزات پارکینگی باعث می‌شود یک پارکینگ منحصربفرد داشته باشید. این تجهیزات را می‌توانید از شرکت تجهیزات پارکینگی تهیه کنید این شرکت بهترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات را ارائه می‌دهد.

پارکینگ‌های عمومی رفت و آمد زیادی دارد بنابراین به امنیت بالای نیاز دارد پس باید این پارکینگ را مجهز به تجهیزات پارکینگی کنید. وجود این تجهیزات در پارکینگ‌ هرج و مرج را کاهش می‌دهد. هنگام خرید این تجهیزات به کیفیت و جنس آن توجه کنید و بهترینها را خریداری کنید.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح