چت آنلاین

تجهیزات ترافیکی و لوازم ترافیکی با قیمت عالی و بهترین کیفیت

ساخت تجهیزات ترافیکی  و لوازم ترافیکی برای کاهش تعداد فزاینده تصادفات جاده‌ای، جراحات و تلفات ضروری است. ما طیف گسترده‌ای از تجهیزات ترافیکی در تهران برای مدیریت ترافیک عابران پیاده و وسایل نقلیه و به حداقل رساندن احتمال تلفات قابل پیشگیری ارائه می‌دهیم. لوازم کنترل ترافیک ما به طور ویژه با استفاده از مواد با کیفیت بالا طراحی و تولید شده است.

تجهیزات ترافیکی و لوازم ترافیکی چیست؟

در واقع تجهیزات ترافیکی با ارائه نشانگرهای بصری یا لمسی به رانندگان راهنمایی، هدایت و اطلاع رسانی می‌کنند. دستگاه‌ها به چهار دسته اصلی و مهم تقسیم می‌شوند: علائم. سیگنال‌ها، طراحی و خط کشی جاده،موانع یا کانال سازها.

لوازم ترافیکی و تجهیزات ترافیکی

لیست تجهیزات ترافیکی

جاده‌های عمومی از جدیدترین تجهیزات ترافیکی برای کنترل ترافیک استفاده می‌کنند که می‌توانند با امکانات کوچکتر سازگار شوند. با این حال، در جاده‌های عمومی تمرکز راننده روی علائم است. در تأسیسات کوچک‌تر، خط کشی و موانع روسازی ممکن است سهم بیشتری از بار را به خود اختصاص دهند. انواع تجهیزات ترافیکی شامل موارد زیر می‌باشد:
موانع ترافیکی : موانع ترافیکی پانل‌های خود ایستاده هستند که اغلب برای کنترل جمعیت و ترافیک استفاده می‌شوند. از پانل‌ها می توان برای هدایت عابران پیاده استفاده کرد تا آنها را از مناطق خاص دور نگه دارد، در حالی که از موانع ترافیکی می توان برای هدایت وسایل نقلیه در مناطق ساخت و ساز استفاده کرد.
بشکه ترافیکی
نشانه‌ها‌ی کنترل ترافیک : علائم جاده اطلاعات محلی را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد. ساخته شده از مواد بازتابنده در رنگ های با کنتراست بالا، در چراغ های جلو در شب به خوبی قابل مشاهده هستند. علائم ممکن است از کلمات و نمادها برای برقراری ارتباط استفاده کنند.
تابلوهای نظارتی : تابلوهای نظارتی مهمترین تابلوهای راه هستند. آنها استفاده قانونی پذیرفته شده از جاده عمومی فوری را اعلام می‌کنند.کنترل تقاطع رفتار مناسب را هنگام برخورد جاده ها مشخص می کند. علائمی مانند توقف یا تسلیم برای جلوگیری از درگیری و تصادف ضروری هستند. تغییرات محدودیت سرعت نیز با علائم مشخص شده است. جهت ترافیک را می‌توان مشخص کرد، به عنوان یک راه یا بدون علائم ورود معمولاً محل توقف یا پارکینگ مجاز مشخص شده است. عدم رعایت علائم نظارتی اغلب به منزله نقض متحرک است.
چراغ راهنمایی و رانندگی : علائم راهنمایی و رانندگی به رنگ های قرمز، زرد و سبز مواردی هستند که همه جا در چشم انداز کنترل ترافیک هستند. به سه چراغ استاندارد ممکن است نشانگرهای خطوط و سایر علائم خطوط جداگانه اضافه شود. چراغ‌های چشمک زن، چه در یک سیگنال سنتی یا به تنهایی آویزان، رایج هستند. با این حال آنها می‌توانند معانی متغیری بسته به منطقه و رنگ داشته باشند. چراغ هایی که به طور پیوسته می سوزند اغلب به عنوان هشدار یا علامت خطر استفاده می‌شوند.
خط کشی جاده‌ها و راه سازی : طراحی جاده واژگان دیگری برای برقراری ارتباط با رانندگان ارائه می دهد. خط کشی جاده مانند خطوط و فلش‌ها برای علامت گذاری استفاده قانونی صحیح از سطوح جاده استفاده می‌شود. خط‌کشی‌های جاده‌ای نشان می‌دهد دوچرخه‌ها و وسایل نقلیه موتوری در جاده مشترک هستند و رانندگان را از الگوهای ترافیکی غیرمنتظره آگاه می‌کند.
سرعت گیر : افزایش سرعت و دست انداز یک شکل بسیار رایج از کنترل ترافیک در جادها است. آنها همچنین در مسیرهای عبوری از مجتمع‌های مسکونی، تجاری یا آموزشی بزرگ بسیار مفید هستند. 

لیست قیمت تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی در تهران انواع مختلفی دارد. قیمت خرید و فروش این تجهیزات متفاوت است و بسته به نوع و کیفیت آن دارد. برای اطلاع از قیمت تجهیزات ترافیکی باید سری به مرکز فروش تجهیزات ترافیکی در تهران بزنید. و شما می‌توانید این تجهیزات ترافیکی را به صورت اینترنی خرید کنید.

مزیت تجهیزات ترافیکی شهری

از تجهیزات ترافیکی در محل‌های تصادف استفاده می‌شود. تجهیزاتی که معمولاً در محل حادثه استفاده می‌شود شامل مخروط‌های ترافیکی با رنگ روشن یا بازتابنده، چراغ‌های چشمک زن، بشکه‌ها و نوارهای بازتابنده است. یک مانع کنترل ترافیک همچنین می‌تواند شامل پست‌های تعیین‌کننده یا مجموعه‌ای از موانع به هم پیوسته باشد که می‌توانند کل خط را ببندند یا نشان دهند که یک جاده برای ترافیک بسته است. تجهیزات  ترافیک برای مدیریت ترافیک روزمره در جاده‌ها و سیستم‌های بزرگراه استفاده می‌شود.

تجهیزات ترافیکی نارنجی

وجود تجهیزات ترافیکی نارنجی، حوادث و ترافیکی در جاده‌ها کنترل می‌کند. مخروطی ترافیکی نارنجی و قرمز یکی از تجهیزات ترافیکی نارنجی می‌باشد که نشانگر وجود خطر در آن منتطقه است.

فروشگاه تجهیزات ترافیکی و لوازم ترافیکی

فروشگاه تجهیزات ترافیکی و لوازم ترافیکی در تهران دارای انواع تجهیزات به روز و با کیفیت است و بهترینها را برای مشتریانش ارائه می‌دهد. بازار تجهیزات ترافیکی عرضه کننده انواع تجهیزات ترافیکی پیشرفته است. مدیرت ترافیک در شهر‌ها مسئله‌ی بسیار مهم و جدی است که باید به آن توجه کرد برای مدیریت این ترافیک تجهیزات مخصوصی وجود داد که ترافیک را کاهش می‌دهد.

تولید کننده تجهیزات و لوازم ترافیکی و تجهیزات

با توجه به استفاده روز افزون لوازم ایرانی در کشور و نیاز به تولید داخلی انواع لوازم ترافیکی ، شرکت فجر ترافیک توانسته است بسیاری از لوازم و تجهیزات مورد نیاز در موضوع ترافیکی و جاده ای در کشور را تولید نماید. فجر ترافیک با تجربه ی چندین ساله و استفاده از بهترین مواد اولیه ، بعنوان تولید کننده لوازم ترافیکی توانسته است در تولیدات خود را با بالاترین کیفیت به دست مشتریان گرامی برساند .

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح