چت آنلاین

خرید استوانه مسیرنما با کیفیت و قیمت عالی

استوانه های ایمنی مسیر نما که به نام جهت نما نیز خوانده می شوند به منظور نشان دادن مسیر، تغییر مسیر ، کنترل ترافیک، کنترل سرعت، مشخص کردن حریم راهها، جداسازی و اعمال محدودیت های جاده ای  و به منظور به حداقل رساندن حوادث و کنترل جاده ها، تولید و عرضه میگردند.

خرید استوانه مسیرنما با کیفیت و قیمت عالی
ویژگی استوانه ایمنی جهت نما
هدف اصلی استفاده از استوانه مسیرنما جهت مدیریت و کنترل ترافیک می باشد. این محصول از مواد مقاوم و سختی تولید می شود که می توانید از آن ها به عنوان تجهیزات دائم استفاده کنید بدون اینکه صدمه یا آسیبی ببیند. سبک و قابل حمل می باشد و به راحتی می توان در هر مکانی از آن استفاده کرد. استوانه جهت نما از آنجایی که بسیار انعطاف پذیر است در برابر ضربات و فشارهای وارده به خوبی مقاومت کرده کیفیت خود را همچنان حفظ می کند و هیچگونه آسیبی نمی بیند.
استوانه مسیرنما به صورت شبرنگ تولید و عرضه می شود که با کیفیت بازتاب نور بالا، دید مناسبی را در شب برای رانندگان حتی در فواصل بسیار دور ایجاد می کند.
کاربرد استوانه ایمنی جهت نما
بر روی استوانه ترافیکی جهت نما، قسمتی است که علامت هدایت مسیر و یا علائم دیگر بر روی آن نصب می گردد و از این محصول در مسیرهای خروجی  و یا جهت اعلام هشدار و آگاهی در سطح جاده ها استفاده می شود.
این محصول دارای ارتفاعی حدود 75 سانتی متر می باشد که جهت جلب توجه بیشتر رانندگان در رنگ قرمز تولید و عرضه می گردد. قسمت بالای این استوانه فلش جهت نما که مسیر را به راننده نشان می دهد نصب شده است. این محصول به صورت شبرنگ است تا با بازتاب نور بالاتر بهتر دیده شده و در یافتن مسیر به رانندگان کمک نماید.
این استوانه ترافیکی با ارتفاع 75 سانتی متر و با رنگ قرمز برای جلب توجه بیشتر و در قسمت بالایی فلش جهت یاب از جنس شبرنگ برای دید بهتر و بازتاب نور بالاتر برای هشدار دادن نصب شده است. استوانه جهت نما ارتفاع ۷۵ سانت جایگزین خوبی بجای استوانه بشکه بولار می باشد.

استوانه مسیرنما

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح