چت آنلاین

خرید جداکننده ترافیکی با قیمت و کیفیت عالی

جداکننده ترافیکی از دیگر تجهیزات ترافیکی است که در جهت بالا بردن ایمنی جاده ها استفاده می شود. خطوط جداکننده به تنهایی ممکن است از دید راننده دور مانده و در این صورت تصادفات جبران ناپذیری را ایجاد می کند اما با استفاده از جداکننده ترافیکی به دلیل بهتر دیده شدن توسط رانندگان از انحراف آنها جلوگیری کرده و ایمنی بیشتری را در سطح جاده ها فراهم می کند. این محصول در جنس و ابعاد متفاوت کاربردهای ویژه ای دارند. انواع مختلف این محصول به آسانی قابل نصب هستند و همچنین به راحتی قابل جابه جایی و حمل و نقل می باشند. می توان با خرید جداکننده ترافیکی و استفاده از این محصول پرکاربرد، به مقدار قابل توجهی در هزینه های جانبی و نگهداری های پس از نصب صرفه جویی کرد.

جداکننده ترافیکی

جنس و کیفیت جداکننده ها به گونه ای است که در برابر شرایط جوی نامساعد و تغییرات آب  و هوایی، حرارت و رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار است و همین امر و انعطاف پذیری محصول، خسارات وارده به آن را به حداقل می رساند. از جدا کننده ترافیکی و انواع آن در مناطق شهری، پیاده روها، فروشگاه ها، ساختمان های در حال ساخت، پارکینگ و اتوبان های خارج از شهر استفاده می شود. با خرید جدا کننده ترافیکی و به کارگیری آن خسارات را به حداقل برسانید و از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کنید. هزینه خرید جدا کننده ایمنی استاندارد در برابر هزینه ناشی از حوادث دلخراش بسیار ناچیز می باشد.
جدا کننده ترافیکی در سه نوع پلاستیکی، بتنی و فلزی ساخته می شود و در خیابان ها و جاده های درون شهری و برون شهری در جاهایی که تشخیص جدا شدن مسیر برای رانندگان ممکن است دشوار باشد و دید کمی داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده انواع جداکننده:
•    قابل اتصال به زمین به صورت دائم و یا موقت
•    جلوگیری از تغییر مسیر اتومبیل ها به لاین های دیگر
•    حداقل هزینه های جانبی مربوط به کارگر، داربست، حمل و نقل و تعمیرات پس از
•    مشخص کردن محدوده در اتومبیل در پارکینگ و برقراری نظم در پارکینگ
•    مشخص کردن محدوده پیاده رو و خیابان توسط جداکننده ترافیکی

کاربرد جداکننده ترافیکی

این محصول به کاهش ترافیک بسیار کمک می کند و مسیر های عبوری وسایل نقلیه را مشخص می کند و راهنمای مسیر خوبی برای رانندگان است. برای جدا سازی محل پارک خودروها نیز از این محصول استفاده می شود که در استفاده بهینه از فضا و ایجاد نظم و ترتیب درپارکینگ ها بسیار مؤثر و کاربردی است. از دیگر کاربردهای جداکننده می توان به مشخص کردن خط ویژه وسایل نقلیه عمومی و تاکسی ها اشاره کرد.
گاهی اوقات از این محصول در جهت مسدود کردن مسیر عبوری نیز استفاده می شود. زیرا به دلیل ارتفاعی که دارند امکان عبور خودرو از روی آن نیست و قراردادن آنها در مسیر به راننده هشدار می دهد که مسیر مسدود است.

جنس جداکننده ترافیکی

عموما از جنس پلی اتیلن تهیه می شوند. پلی اتیلن در برابر تغییرات جوی و آب و هوایی مقاوم بوده و همچنین در برابر تابش مستقیم نور خورشید دوام خوبی دارد. همچنین این محصول در برابر فشار و ضربه استحکام و مقاومت خوبی دارد.
به دلیل ارتفاع مناسبی که دارد از انحراف رانندگان از مسیر جاده جلوگیری کرده و آنها را به خوبی هدایت می کند تا در مسیر درست به راه خود ادامه بدهند و به دلیل این ویژگی که نور را از خود بازمی تاباند  به راحتی برای رانندگان قابل رؤیت است.
در ابتدا وانتهای جداکننده های ترافیکی به اصطلاح نری و مادگی وجود دارد و به صورت پازل درون یکدیگر قرار می گیرند و به شما این امکان را میدهند که به راحتی مسیر را به صورت یکپارچه مشخص کنید و برای مسیر های طولانی دچار انحراف نشوید.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح