چت آنلاین

سرعت گیر ترافیکی با کیفیت و قیمت مناسب

سرعت گیر ترافیکی یکی از تجهیزات ترافیکی پرکاربرد هستند که وجود آنها در سطح معابر، خیابان ها و جاده های درون شهری و برون شهری بسیار ضروری است. این محصول به منظور کاهش سرعت خودروها در مناطق پرخطر در سطح شهر و برای کاهش حوادث رانندگی نصب می شود. رانندگان با نزدیک شدن به سرعتگیرها مجبور به کاهش سرعت خود هستند تا مانع آسیب رسیدن به اتومبیل شوند و در نتیجه همین امر سبب می شود از بسیاری حوادث رانندگی جلوگیری بعمل آید.

سرعت گیر در سایز های مختلف

هدف از استفاده از سرعت گیر در مکان های موردنظر برای ایجاد سرعت پایین اتومبیل ها یعنی حدود 40 کیلومتربر ساعت یا کمتر است. استفاده به جا و درست از این محصول  در خیابان ها و جاده های سطح شهر می تواند به ایجاد نظم بیشتر، کنترل ترافیک کمک کرده  و در نتیجه باعث کاهش تصادفات رانندگی شود.

از دیگر مزایای استفاده از سرعت گیر، میتوان به جلوگیری از خواب آلودگی رانندگان و بالا بردن دقت  و توجه آنها در حین رانندگی اشاره کرد.

سرعت گیر لاستیکی

همانطور که از نامش پیداست مواد اصلی ساخت آن از لاستیک می باشد و نسبت به سرعت گیر های بتنی و آسفالتی با هزینه بیشتری نصب و اجرا می شوند اما این جنس سرعت گیر با لاستیک خودرو سازگاری بیشتری دارد و در صورت غفلت راننده و برخورد شدید خودرو با سرعت گیر به دلیل انعطاف پذیری بالای سرعت گیر لاستیکی، آسیب کمتری به اتومبیل وارد می شود.

سرعت گیر پلاستیکی

از آن جایی که سرعت گیر پلاستیکی از جنس پلی اتیلن ساخته می شود در برابر فشار وارده از سمت خودرو مقاومت خوبی دارد. یکی از مزیت های سرعت گیر پلاستیکی که سبب می شود هزینه تعمیر و نگهداری آن تا حد زیادی کاهش یابد و استفاده از آن را مقرون به صرفه می کند این است که به صورت تکه های جداگانه طرراحی و تولید می شوند و در زمان نصب این تکه ها در کنار هم قرار می گیرند و اگر هر تکه دچار شکستگی شود و یا تخریب شود نیازی به تعویض کل سرعت گیر نیست و فقط آن تکه تخریب شده تعویض و یا تعمیر می شود. از طرفی حمل و نصب آن نیز سریع تر و راحت تر خواهد بود.

تولید کننده سرعتگیر ترافیکی

فجر ترافیک به عنوان تولید کننده سرعتگیر ترافیکی در کشور ، اماده همکاری با ارگان ها و شرکت های مختلف می باشد. کیفیت عالی و قیمت مناسب از ویژگی های مهم انواع سرعتگیر ترافیکی فجر ترافیک می باشد .

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح