چت آنلاین

مانع و موانع ترافیکی پرکاربرد با بهترین قیمت بازار

یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی مانع ترافیکی و موانع ترافیکی هستند که نقش بسیار مهمی در کاهش سوانح و خسارت های ناشی از آن دارند. با خرید موانع ترافیکی و نصب آن در مناطق پر خطرمی توان از عبور افراد و خودروها از مناطقی مانند محل فعالیت کارگران، تخریب ساختمان، مناطقی که احتمال ریزش سنگ و ... وجود دارد، جلوگیری کرد.

موانع ترافیکی

همچنین از موانع ترافیکی جهت ایجاد محدودیت دسترسی خودروها به معابر درون شهری و بزرگراه ها استفاده می شود و این امر تصادفات احتمالی و تلفات ناشی از آن را کاهش می دهد.
موانع ترافیکی با توجه به نوع کاربرد در انواع و جنس های متنوع و در رنگ های نارنجی، قرمز و زرد طراحی و تولید می شوند. این تجهیزات معمولا برای اینکه بهتر دیده شوند و به خصوص در شب به راحتی قابل مشاهده باشند به صورت شبرنگ هستند.
نیوجرسی، کله قندی، بشکه ترافیکی، استوانه و ... از پرکاربردترین موانع ترافیکی هستند.
مانع ترافیکی با توجه به نوع کاربرد، اگر به درستی و در محل مناسب نصب شوند، سبب ایجاد نظم و کاهش ترافیک شده و میزان تصادفات را به شدت کاهش می دهند.

مانع U شکل ترافیکی

مانع U شکل نوعی مانع ترافیکی است که با اندازه های پیش فرض قطر 6 سانتیمتر و با ضخامت 2 میلیمتر در ارتفاع 120 سانتیمتر ساخته می شود که این ابعاد بر طبق سفارش کاربر می تواند تغییر کرده و در ارتفاع کوتاه تر یا بلندتر و در ضخامت های متفاوت تولید شود. این محصول عموما در رنگ سفید تولید می شود که در شب و جاهای تاریک و کم نور بهتر توسط رانندگان دیده می شود. همچنین شبرنگ هایی بر روی آن نصب می گردد که میزان دید در شب را برای رانندگان افزایش می دهد .

موانع ترافیکی یو شکل

مانع U شکل باید در شرایط آب وهوایی متفاوت و همچنین شرایط  جوی نامساعد مقاومت و دوام بالایی داشته باشد. به همین منظور علاوه بر تهیه این محصول از جنس مرغوب با رنگ کوره ای پوشش مناسبی برای آن ایجاد می کنند. استحکام بالای این محصول سبب می شود در حین برخورد خودروها،  آسیبی به آن وارد نشود.

مانع ترافیکی u شکل

کاربرد مانع U شکل
این محصول موارد کاربرد متعددی دارد از جمله جلو گیری از ورود موتور سیکلت سواران متخلف به پیاده رو ها و اماکن غیر مجاز، مشخص کردن جای پارک هر خودرو در پارکینگ ها و ممانعت از پارک خودرو به صورت نامناسب، محافظت از افراد پیاده در پیاده رو ها و …

مانع U شکل

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح