چت آنلاین

تابلوهای راهنمایی فریم دار و بدون فریم

تابلوهای راهنمایی در جهت افزایش ایمنی جاده ها و همچنین هدایت و کنترل ترافیک بسیار پرکاربرد می باشند. خرید تابلوهای راهنمایی و ترافیکی و نصب درست و بجای آنها در نقاط ضروری از تصادفات و خسارت های زیادی جلوگیری می کند.

تابلوهای راهنمایی فریم دار و بدون فریم

تابلوهای راهنمایی از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که از جنس ورق گالوانیزه در دو مدل بدون فریم و فریم دار تهیه می شوند. این محصول را می توان در 3 دسته اصلی تقسیم بندی کرد: تابلوهای هشداردهنده، تابلوهای آگاهی دهنده و تابلوهای بازدارنده.

تابلو های بازدارنده

این نوع تابلوها اکثرا به شکل دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ ساخته می شوند که در مرکز این دایره با علامتی خاص نوع ممنوعیت نشان داده می شود. از بین این تابلوها تنها تابلوی ایست به دلیل اهمیتی که دارد به شکل هشت ضلعی ساخته می شود.
تابلوهای بازدارنده ، بیشتر به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند و نوع ممنوعیت را به وسیله علامت خاص نشان می‌دهند. از تابلوهای بازدارنده، تابلوی ایست به جهت اهمیت و دقت بیشتر رانندگان به صورت هشت ضلعی با زمینه کاملاً قرمز رنگ و با نوشته ایست یا STOP  در نظر گرفته شده‌است. به لحاظ اهمیت تابلوی رعایت حق تقدم تنها راس یا سر این تابلو به سمت پایین می‌باشد.

تابلوهای آگاهی دهنده

این نوع تابلوها در شکل های هندسی دایره، مربع،مثلث، مستطیل و پنج ضلعی ساخته می شوند. کاربرد این تابلوها جهت اطلاع رسانی و آگاهی دادن به رانندگان برای رسیدن به مسیرهای مورد نظر است. رنگ های تابلوهای آگاهی دهنده متفاوت است و عموما در رنگ های سفید، سبز، آبی، قهوه ای، زرد تولید می شوند.

تابلوهای هشدار دهنده

تابلوهایی هستند که رعایت آن ها اجباری است و در صورت سرپیچی از آنها عدم توجه رانندگان مشمول جریمه می شوند. این نوع تابلوها در نقاطی قرار داده می شوند که رعایت نکردن آنها ممکن است تصادفات و حوادث غیرقابل جبرانی را به بار آورد.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح