چت آنلاین

خرید تابلوی ایست دستی چراغ دار با قیمت و کیفیت عالی

ایست دستی چراغ دار نوعی تابلوی ایست دستی ترافیکی است که از پر کاربرد ترین و مشهور ترین نوع ایست دستی میباشد که با وجود چراغ هایی در آن، در هنگام شب به راحتی دیده می شود.

ایست دستی چراغ دار

استفاده از تجهیزات ایمنی از مؤثرترین و مهم ترین امور جهت هشدار و آگاه سازی رانندگان در مسیر ها و جاده ها به خصوص در جاده های پرترافیک و پر تردد می باشد. ایست دستی ترافیکی از ابتدایی ترین و ساده ترین و در عین حال ضروری ترین تجهیزات برای اطلاع رسانی به رانندگان در هنگام بروز خطر است.
در هنگام بروز خطر و یا مشکل در طول مسیرها و جاده ها، افراد پلیس و راهبانان برای کم کردن بار ترافیکی و کاهش خطر از تجهیزات ترافیکی مختلفی استفاده می کنند تا نظم را در جاده ها برقرار کنند و بسیار مهم است که در هوای مه آلود، بارانی و یا در تاریکی شب رانندگان دید خوبی از این تجهیزات داشته باشند و به راحتی قابل مشاهده باشند. بنابراین ایست دستی چراغ دار در شرایط جوی نامساعد و در تاریکی شب بسیار پر کاربردتر است.

ویژگی های ایست دستی چراغ دار

تابلوهای ایست به دلیل استفاده زیاد از حالت استاتیک و ثابت به نوع دستی نیز تغییر شکل داده اند و جزء تابلوهای ترافیکی دستوری و بازدارنده می باشند. بیشترین استفاده از این محصول در شرایط و محیط هایی چون ایست بازرسی، پلیس راه، مسیرهای پرترافیک، جهت هدایت مسیر، راهسازی، تعمیرات خیابان، رنگ آمیزی خیابان، کنترل ترافیک، راهپیمایی و…. می باشد.

خرید ایست دستی

تنها تفاوت بین ایست دستی ساده و چراغ دار همان چراغ به کار رفته در آن می باشد که سبب می شود توسط رانندگان بسیار بهتر قابل رؤیت باشد و در نوع و جنس تفاوت زیادی ندارند.  
منبع روشنایی این محصول از 9 عدد چراغ led میباشد که تغذیه خود را از 3 عدد لامپ قلمی است، که به راحتی در هر فضایی قابل تعویض میباشد.
دومین قسمت روشنایی این محصول چراغ قوه آن میباشد که در کف ایست دستی تعبیه شده و میتوان به عنوان چراغ قوه نیزاز آن استفاده نمود، همچنی قابل ذکر است که این محصول دارای باتری داخلی نیز میباشد و میتوان آن را با برق شهر (با کابلی که در هنگام خرید بر روی محصول است) شارژ نمود و استفاده کرد.

ایست دستی چراغ دار

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح