چت آنلاین

چراغ گردان مگنتی هشداردهنده آژیردار و بدون آژیر با قیمت عالی

چراغ گردان مگنتی نوعی تجهیزات ترافیکی و چراغ هشداردهنده پرکاربرد است. رنگ نور آن قرمز است که به سبب طلق محافظ آن ایجاد می شود که طلقی از جنس پلاستیک و بسیار محکم است و از قسمت های الکتریکی چراغ محافظت می کند. لامپی کوچک با نور زیاد درون این حباب قرمز رنگ قرار دارد که با برق 12 ولت کار می کند که این مقدار ولتاژ را از باتری خودرو می گیرد. انتهای چراغ گردان مگنتی است که جهت نصب روی بدنه خودرو طراحی شده است.

چراغ گردون مگنتی

کاربرد چراغ گردان

این محصول جهت هشدار به رانندگان جهت باز کردن مسیر توسط خودروهای امدادی و نیروهای ویژه استفاده می شود و استفاده بیجا از این وسیله جریمه و پیگرد قانونی دارد. چراغ گردان به گونه ای طراحی شده است که نور را به شکل چرخشی انعکاس می دهد که در جلب توجه رانندگان بسیار مؤثر است و همچنین در هوای غبار آلود و مه آلود به خوبی دیده می شود.

جنس و دوام محصول

جنس پلاستیکی که در ساخت چراغ گردان استفاده شده است پلی کربنات می باشد که مقاومت بالایی در برابر تابش مستقیم نور خورشید و همچنین عوامل فرساینده محیطی دارد، به راحتی از بین نمی رود و باعث طول عمر این دستگاه می شود.

انواع چراغ گردان

چراغ گردان ها در دو مدل آژیردار و بدون آژیر تولید می شوند و قابلیت نصب بر روی سقف خودرو را دارند. برخی از انواع چراغ گردان نیز طراحی شده اند که بر روی داشبورد به شیشه جلوی اتومبیل متصل می شوند و بدون آژیر هستند.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح