چت آنلاین

خرید انواع قفل پارکینگ و 10 ویژگی و مزایای عالی آن

یکی از پرکاربردترین تجهیزات پارکینگی قفل پارکینگ می باشد که به آن نگهدارنده جای پارک یا پارک بند هم گفته می شود. شما می توانید با خرید قفل پارکینگ، پس از خروج از محل پارک خود، از حفظ جای پارک اتومبیل خود تا زمان بازگشت مطمئن شوید و مانع ورود خودروهای دیگر به محل پارک اختصاصی خود در پارکینگ شوید.  

قفل پارکینگ ساده

انواع قفل پارکینگ
قفل پارکینگ در دو نوع ساده و ریموت دار طراحی شده است.
مزایای استفاده از قفل پارکینگ
حفظ محدوده‌ی پارک : وسیله ای بسیار مفید جهت جلوگیری از ورود سایر خودروها به محل پارک اختصاصی شما و حفظ پارکینگ

قفل پارکینگ ساده

ایجاد نظم و آرامش : استفاده از قفل پارکینگ (بخصوص در پارکینگ های بزرگ با مشترکین زیاد) مانع هرگونه کشمکش و درگیری احتمالی بین مالکین به دلیل تجاوز به حریم پارکینگ اختصاصی و سبب ایجاد نظم می شود.
قابلیت استفاده در فضای باز و سر پوشیده: قفل پارکینگی را میتوان علاوه بر پارکینگ مجتمع های مسکونی در پارکینگ های جاهای عمومی نظیر هتل ها، مراکز خرید، مراکز اداری، رستوران ها، بیمارستان ها و ... نصب و استفاده کرد.
ویژگی‌های قفل پارکینگ

قفل بند پارکینگ دارای ویژگی هایی است که استفاده از آن را کاربردی تر و راحت تر می کند.

قفل پارکینگ ریموت‌دار (مکانیزه)

امکان کنترل از راه دور : قفل بند ریموت دار باعث جلوگیری از هدر رفت سوخت و همچنین صرفه جویی در وقت مالک می شود و استفاده از آن را بسیار آسان می کند.
قابل نصب در پارکینگ‌های رو باز و سرپوشیده: بسیار آسان و ساده توسط پیچ و رولپلاک در هر فضایی نصب می شود و محدودیت مکانی ندارد.
نصب سریع و آسان: پارک‌بندها به دلیل نصب سریع و آسان، یکی از کارآمدترین تجهیزات پارکینگی، در پارکینگ‌ها به شمار می‌آیند.
مقاومت بالا در برابر ضربه: قفل بندهای پارکینگی از جنس فولاد بسیار مقاوم ساخته می شوند و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربات دارند.

 

قفل پارکینگ ریموت‌دار (مکانیزه)

عایق رطوبت: به دلیل نصب شدن بر روی زمین و نداشتن امکان جابجایی، عایق رطوبتی برای آن در نظر گرفته شده است که در صورت قرار گرفتن طولانی مدت در مجاورت آب، نقصی در عملکرد آن ایجاد نشود و همین عایق رطوبتی سبب می شود از این وسیله بتوان به راحتی در فضای باز استفاده کرد.
دارای برچسب هشدار دهنده: بر روی بدنه قفل پارکینگی برچسب هشداردهنده No Parking را می توان مشاهده کرد.
باتری قابل شارژ: باتری پارک بندهای ریموت دار قابل شارژ هستند و در زمان کم شدن باتری با نواختن زنگ هشدار، مالک را از این مسئله برای شارژ مجدد آگاه می کنند.

قفل پارکینگ ساده

در مدل ساده آن از یک قفل آویز که به صورت دستی باز و بسته می شود استفاده شده است که با بالا بردن اهرم اجازه پارک به خودروهای دیگر نمیدهد و با پایین آمدن اهرم توسط مالک پارکینگ در اختیار وی قرار می گیرد.

 قفل پارکینگ ساده

قفل پارکینگ ریموت‌دار (مکانیزه)

این نوع قفل پارکینگ همانطور که از نام آن پیداست توسط ریموت باز و بسته می شود و شما به راحتی بدون پیاده شدن از اتومبیل خود می توانید قفل را باز یا بسته کنید.

قفل پارکینگ ریموت‌دار (مکانیزه)

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح