چت آنلاین

ترمز رمپ پارکینگی با ایمنی و کیفیت بالا و قیمت عالی

از تجهیزات مهم پارکینگی ترمز رمپ می باشد که از لیز خوردن اتومبیل ها بخصوص در هوای بارانی و برفی و در هنگام لغزنده شدن سطوح جلوگیری می کند و از این جهت نصب آن در پارکینگ ها بسیار ضروری بوده و از بسیاری از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند .

ترمز رمپ

از ترمز رمپ علاوه بر پارکینگ ها بر روی پله ها و سکوها نیز استفاده می شود که از لیز خوردن افراد و بروز حوادث جلوگیری می کند. از مزیت های این محصول آنست که بر روی همه نوع سطحی مانند سطوح بتنی، چوبی و ... قابل نصب و استفاده می باشد. به دلیل مقاومت بالای ترمز رمپ در شرایط آب و هوایی مختلف و حتی نامساعد و با توجه به اینکه این محصول ضد زنگ و خوردگی می باشد می توان از آن در پارکینگ های مسکونی و تجاری و یا اداری که سرپوشیده و یا سرباز هستند استفاده کرد. نصب ترمز رمپ بسیار آسان است و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.

رمپ پارکینگ

ویژگی های ترمز رمپ پارکینگ
ترمز رمپ دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد و از آنجایی که از فلز بسیار مقاوم ساخته می شود در هوای بارانی و برفی دچار زنگ زدگی و آسیب و خردگی نمی شود. همچنین به دلیل کیفیت بالا به مرور زمان و تردد زیاد دچار سایش و فرسودگی نمی شود و زبری خود را به هیچ عنوان از دست نمی دهد و همچنان ایمنی بالایی را ایجاد می کند. در برابر سرما و گرمای شدید نیز مقاومت خوبی دارد.
از دیگر ویژگی های ترمز رمپ می توان به ضد پوسیدگی و طول عمر بالای آن اشاره کرد. همچنین این محصول مقاومت زیادی در برابر اسیدها و بازها و مواد شیمیایی دارد و کیفیت خود را همچنان حفظ می کند. نصب بسیار آسانی دارد و شما می توانید آن را بر روی انواع سطوح به سادگی و با صرف زمان چند دقیقه نصب کنید.

ترمز رمپ

مزایا
- قابل نصب بروی سطوح مختلف
- ضد زنگ
- جلوگیری از گیر کردن خودرو در فواصل خالی احتمالی میان رمپ و سطح زمین
- کاهش خطرات و خسارات ناشی از لغزش خودرو
- جلوگیری از لغزش اتومبیل در شیب پارکینگ

رمپ پارکینگ

حوض رمپ

حوض رمپ

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح