چت آنلاین

محافظ ستون پارکینگ با عالی ترین قیمت و کیفیت

محافظ ستون پارکینگ وسیله ای از جنس پلاستیک یا لاستیک است که به عنوان ضربه گیر، دور لبه ستون نصب می شود و به عنوان تجهیزات پارکینگی و ترافیکی دسته بندی می شود.  نام دیگر این وسیله گارد کرنر است و در سه طرح دوجداره، پشت فلزی و تمام پلاستیک در بازار موجود است.

محافظ ستون پارکینگ

محافظ ستون پشت فلزی

به دلیل ارزان تر بودن ورق گالوانیزه نسبت به لاستیک با هزینه کمتری تولید و در نتیجه با قیمت مناسبی به دست مصرف کننده می رسد و به دلیل قیمت مقرون به صرفه آن در سالهای گذشته بسیار پرکاربرد بوده است. اما این جنس از محصول مقاومت کمتری دارد و پس از برخورد اتومبیل به آن فرورفتگی هایی در ورق پشت محافظ ایجاد می کند و از نظر ظاهری ناصاف می شود که برای صاف کردن مجدد آن نیاز به باز کردن کامل و آهنگری و نصب مجدد دارد.ضمن آنکه در برخورد های شدیدتر، خود ورق پشت ضربه گیر ستون باعث خرابی بیشتر خودرو می شود و همچنین باعث پاره گی ورق خودرو می شود.

محافظ ستون پارکینگ

محافظ ستون دوجداره

این محصول تمام لاستیکی بوده و به دلیل طرح مشبکی، سبک است و وزن کمی دارد.به دلیل وجود فضای خالی بین لایه ها خاصیت ضربه گیری بهتری نسبت به مدل پشت فلزی دارد.اما محافظ ستون دو جداره نسبت به مدل توپر آن خاصیت ضربه گیری پایین تری دارد و مقاومت کمتری در برابر ضربات شدید خودرو دارد و ممکن است لایه های داخلی آن دچار پارگی شده و در نتیجه عمر استفاده از این محصول را کاهش دهد.

محافظ ستون برای پارکینگ

محافظ ستون تمام لاستیکی

بهترین نوع محافظ ستون پارکینگ را میتوان محافظ ستون تمام لاستیکی دانست. این محافظ توپر است و نسبت به مدل های دیگر بیشترین میزان لاستیک را داراست و همچنین وزن بالاتری دارد. از مزایای این مدل گارد کرنر می توان به خاصیت الاستیسیته بالا و ضربه گیری بالا اشاره کرد.

 خرید انواع محافظ ستون پارکینگ

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح