چت آنلاین

کمربند ایمنی کار در ارتفاع با عالی ترین کیفیت و قیمت

از آنجایی که کار در ارتفاعات در بسیاری از صنایع و مشاغل امروزی اجتناب ناپذیر است، خرید کمربند ایمنی برای حفظ جان افراد امری ضروری است. کار در ارتفاع همواره با خطر سقوط همراه است و کوچکترین اشتباه در حین کار ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد که با تهیه یک کمربند ایمنی با کیفیت و استاندارد به عنوان وسیله ایمنی می توان از بسیاری حوادث ناگوار جلوگیری کرد.

خرید کمربند ایمنی

بر طبق نظریه سازمان جهانی ایمنی کار و مشاغل شما تنها با داشتن تجهیزات ایمنی کامل و استاندارد مجاز به فعالیت در ارتفاع هستید که از مهمترین این تجهیزات پوشیدن کمربند ایمنی است که ارتباط مستقیم با حفظ جان شما دارد.
این وسیله با یک طناب و قلاب که لنیارد نامیده می شود به نقطه ای ثابت متصل می شود.

انواع کمربند ایمنی

عموما در دو مدل در بازار موجود است:
مدل اول مانند کمربند دور کمر را گرفته و با یک لنیارد به یک نقطه متصل می شود. تکنسین های اداره برق از این محصول استفاده می کنند به همین دلیل به آن کمربند سیمبانی یا دکل بانی گفته می شود.
مدل دوم کمربند هارنس یا تمام بدن است که از کتف تا ران پای کاربر را احاطه می کند. این نوع کمربند ایمنی حفاظت بهتر و کاملتری از فرد بعمل می آورد. به این نوع کمربند، پاراشوتی هم گفته می شود چون در چتر نجات نیز استفاده می شود.

لزوم استفاده از کمربند ایمنی

هنگام کار روی داربست ساختمانی، دکل برق و یا حتی هنگام چیدن میوه از درختان، هر لحظه احتمال سقوط وجود دارد. دستان ما در حال انجام کار هستند و به نقطه ثابتی متکی نیستند. پس باید ابزاری مهارکننده ما را تحت کنترل داشته باشد که بهترین وسیله کمربند ایمنی است.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح