چت آنلاین

خرید گوشی صداگیر و محافظ گوش با قیمت و کیفیت عالی

برای پوشاندن گوش و کم کردن صداهای آزار دهنده در محیط های پرسر وصدا، میتوان از یکی دیگر از تجهیزات ایمنی به نام محافظ گوش (گوشی صداگیر) استفاده کرد. گوشی صداگیر در جنس ها و مدل های مختلفی در بازار موجود است و می تواند شدت صوت ورودی به گوش شما را تا 30 دسی بل کاهش دهد.

گوشی صداگیر

از مزیت های طراحی گوشی های صداگیر بزرگ بودن آن است که کاملا گوش را می پوشاند و تا حد امکان صداهای ناهنجار را کاهش می دهد و همچنین اغلب تاشو هستند تا پس از استفاده جای کمتری را اشغال کنند. خرید گوشی صداگیر و استفاده از آن تمرکز شما را در حین کار افزایش داده و در نتیجه برآیند شغلی شما را کاملا در جهت مثبت تحت تآثیر قرار می دهد. همچنین کاهش ورودی صداهای ناهنجار و بلند به گوش، به آرامش اعصاب و روان نیز کمک شایانی می کند.

گوشی صداگیر

گوشی صداگیر در مشاغل و موارد متعددی کاربرد دارد. از جمله: معادن، مراکز نظامی آموزشی، پادگان ها و رزمایش ها، کارخانه های خودروسازی، صنایع متالوژی، کارگاه های نجاری، کارخانه های تولید مواد شیمیایی، کارگاه های نساجی و در آخر جایی که افراد زیادی شنوایی خود را از دست داده اند؛ یعنی میدان جنگ از جمله مکان هایی هستند که استفاده از گوشی صداگیر در آنها به شدت توصیه می شود.
همچنین برای دانش آموزان و دانشجویان حین مطالعه در مکان های شلوغ که نیاز به تمرکز دارند بسیار کاربردی است.

 

گوشی صداگیر

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح