چت آنلاین

خرید دستکش ایمنی با کیفیت و قیمت عالی + ارسال فوری

از آنجایی که بیش از 65% حوادث حین کار به استفاده نکردن از دستکش ایمنی مربوط می شود ضرورت خرید دستکش ایمنی و استفاده از این تجهیزات ایمنی بیشتر احساس می شود.دستکش ایمنی تنوع زیادی دارد که هر یک برای شغل و فعالیت خاصی طراحی و تولید می شوند.

دستکش ایمنی کار

در حین کار و مواجهه با حوادث و خطرات ناشی از خراش و سوختگی، برق گرفتگی ، تماس با مواد شیمیایی ، پارگی و بریدگی ، سوراخ شدن ، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در برابر دما های بسیار بالا دستها و انگشتان در معرض خطر بیشتری هستند و از این رو برای حفاظت و نگهداری از آنها باید از دستکش ایمنی مناسب استفاده شود.

دستکش ضد برش

محافظت از دستان در حین کار به خصوص کارهای صنعتی محافظ سلامت شما و همچنین باعث سرعت در روند کار شما می باشد. کار با مواد تیز و برنده، اجسام داغ، حساسیت به مواد از جمله خطراتی است که دستان شما را در حین کار تهدید می کند. پیشنهاد ما در چنین مواردی استفاده از دستکش ضد برش برای جلوگیری از خطرات احتمالی و محافظت از دستان می باشد. از آنجایی که این دستکش ها از الیاف پلی استر ضد حساسیت است برای کارهای طولانی مدت نیز بسیار مناسب می باشد.این الیاف منافذ ریزی در بافت خود دارد که از عرق کردن و خیس شدن دست حین کار جلوگیری می کند و هوا بخوبی در آن جریان دارد.

دستکش ضد برش

دستکش ضد برش در برابر سایش و چسبندی مقاوم است از این رو می توان از آنها در کارهای ساختمانی استفاده کرد  و از آسیب دستها حین کار با سیمان و خاک جلوگیری کرد.
همچنین به لیل خاصیت ضد برش این دستکش ها محافظ خوبی از دستها در کارهایی نظیر جوشکاری، صنایع فلزی و تراشکاری و جمع آوری ضایعات می باشد.
به طور کلی از دستکش ضد برش  در کارهای کشاورزی ، باغبانی ، حمل و نقل، فلز کاری ماشین آلات ، صنایع خودرو و… و درکل در کلیه کارهایی که نیاز به محافظت حداقلی از دست می باشد می توان استفاده کرد.

دستکش قصابی

در برخی از محیط های کاری مانند کارگاه های صنعتی، کارگاه های تولید پوشاک، قصابی و مشاغلی از این دست که کار با دست  زیاد است و خطرات کار با وسایل تیز و برنده دست را تهدید می کند استفاده از دستکش قصابی یا دستکش کار زنجیری ضرورت پیدا می کند.

دستکش قصابی

از آنجایی که بدون تجهیزات ایمنی کار کردن می تواند خسارات جبران ناپذیری به هم راه داشته باشد، در این نوع مشاغل پرخطر استفاده از دستکش کار زنجیری (دستکش قصابی) می تواند از انگشتان و دستان شما در برابر بریدگی های سطحی  و عمیق محافظت کرده و همچنین در موارد حادتر از  قطع عضو جلوگیری کند  . بافت دستکش قصابی  به گونه ایست  که در برابر اره های صنعتی و چاقوهای تیز و برنده قصابی مقاومت بالایی دارد و از بریدگی دست جلوگیری می کند و محافظی عالی برای دستان شماست.
همچنین دستکش قصابی به دلیل ضد زنگ بودن به راحتی شسته و تمیز می شود و در اثر خیس شدن و شستشو از بین نمی رود و شما می توانید مدت طولانی به راحتی از آن استاده کنید. جنس فولادی این نوع دستکش در برابر ضربه و برش مقاوم بوده و همین امر سبب عمر طولانی آن می شود.
شما می توانید برای راحت تر کار کردن با دستکش بدون لیز خوردن آن در دستانتان تسمه قفل داری که در قسمت مچ دستکش قرار دارد به میزان دلخواه روی دست خود محکم کرده و از لغزش و بیرون آمدن آن حین کار جلوگیری کنید.

دستکش ضد اسید

استفاده از دستکش ضد اسید در مشاغلی که با مواد شیمیایی در ارتباط هستند برای محافظت از دستان ضرورت دارد. دستکش ضد اسید استاندارد و مرغوب دستکشی است که استحکام خوبی دارد، در برابر مواد شیمیایی مقاوم است، دوام خوبی در برابر سایش دارد، از دستان شما در  برابر موادشیمیایی، بریدگی ها و ضربه های محکم محافظت می کند. همچنین در برابر سوراخ شدن و پارگی مقاوم بوده و در حلال های صنعتی از جمله لاستیک و نئوپرن ضعیف و متورم نشود.

دستکش ایمنی کار ضد اسید

کاربرد و موارد مصرف دستکش ضد اسید
از دستان شما در برابر مواد شیمیایی، اسیدها، روغن ها و اجسام سخت و زبر محافظت می کند.
وسیله ای بسیار ضروری در انجام کارهای صنعتی معمولی مانند کارهای بارگیری، باراندازی و حمل و نقل کالا
در کارهای صنعتی سنگین و سخت از قبیل کار در معادن و غیره.
مزایای دستکش ضد اسید
دستکش های ضد اسید بسیار با دوام تر از دستکش های معمولی هستند (حدودا 30 برابر) و در برابر ساییدگی محکم و مقاوم هستند. مددت زمان زیادی بدون فرسودگی می توان از این دستکش ها استفاده کرد. مانند دستکش های معمولی حالت چسبندگی ندارد و بوی بد نمی دهد.
جنس این دستکش ها نسبت به دست کش های قبلی لطیف و نرم است و کف دست را به خوبی پوشش می دهد و راندمان را بالا می برد این دستکش ها بلند است و برای کارهایی که با آب و روغن سروکار دارد نیز بسیار مناسب است.

دستکش ضد اسید

محیط های کاری مناسب برای استفاده از دستکش ضد اسید

محیط های آلوده بیولوژیک از قبیل : کشتارگاه ها، دامپروری ها، دامداری ها، مرغداری ها و امور بیمارستانی
محیطهای آزمایشگاهی
کار با مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی
کار با انواع حلال های صنعتی
کار در محیط های صنعتی و کارگاه ها
کارهای کشاورزی
صنایع چاپ
آبکاری ها و صنایع شیمیایی

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح