چت آنلاین

خرید لباس کار با عالی ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار

لباس کار یکی دیگر از تجهیزات ایمنی است که باید متناسب با نوع فعالیت شما، میزان اهمیت ایمنی و حفاظت موردنیاز شغل شما و شرایط آب و هوایی محل کار انتخاب شود.

لباس کار

انواع مختلفی از لباس کار در بازار موجود است که می توانید با توجه به شرایط کاری خود مناسب ترین لباس را انتخاب کنید.
به عنوان مثال برای افرادی که با دستگاه هایی با مبادله حرارتی بالا کار می کنند خرید لباس کار سرهمی که جنس آن از پارچه ای است که نسبت پنبه به پلی استر بیشتری دارد مناسب است.

لباس کار

در محیط هایی با دمای بالای هوا بخصوص در فصول گرم سال یا در نقاط گرمسیری که با دستگاه های مخاطره آمیز و مواد کار نمی شود لباس کار دوبنده مناسب تر است.

نکات مهم انتخاب و خرید لباس کار

•    سایز لباس کار بسیار حائز اهمیت است که کاملا اندازه و فیت تن شما باشد زیرا لباس کاری که اندازه مناسب ندارد در  حین کار می تواند بسیار خطرآفرین باشد.
•    لباس کار باید از جنس مقاوم و با دوخت مقاوم تهیه شود تا در شستشوی مداوم، دوام خوبی داشته باشد.
•    با لباس کاری که تکه‌ای از آن پاره شده و آویزان است مشغول کار نشوید, مخصوصاً اگر سر و کارتان با ماشین آلات مکانیکی و مخاطره آفرین است, احتمال بروز حادثه ناشی از گیر کردن تکه‌ای از لباس در دستگاه وجود دارد.
•    در صورتی که شرایط محیط کاری شما به گونه‌ای است که با مواد شیمیایی خطرناک سر و کار دارید, باید حتما قبل از اقدام به خرید لباس کار, مشخصات مورد نیاز به منظور حفاظت در مقابل مواد شیمیایی را به تولید کننده لباس کار اعلام کنید تا موارد ایمنی لباس توسط تولید کننده در نظر گرفته شود.

لباس کار

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح