چت آنلاین

خرید ماسک ایمنی با عالی ترین قیمت و کیفیت

یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی تنفسی، ماسک ایمنی است که در محیط هایی با هوای آلوده مانند گرد و غبار، دود، ذرات و ...حتما خرید ماسک ایمنی و استفاده از آن توصیه می شود. عدم استفاده از ماسک ایمنی در محیط های با هوای آلوده خطر بیماری های تنفسی و سرطان ها را در پی خواهد داشت و کارگران و کارفرمایان برای حفظ سلامت تنفسی خود ملزم به استفاده از ماسک مناسب با شغل خود هستند.

ماسک ایمنی

ماسک های ایمنی تنفسی در اشکال و جنس های  مختلف برای استفاده در محیط های شغلی با شرایط مختلف طراحی شده اند. محیط و مدت زمان حضور در محیط کاری، نوع ماسک مورد استفاده را مشخص می کند. انتخاب اشتباه ماسک یا هر ابزار ایمنی دیگری ممکن است باعث نتایج جبران ناپذیری شود.

ماسک ایمنی

کاربرد ماسک ایمنی و الزام استفاده از آن

ماسک ایمنی نقش مهمی در تأمین سلامت افراد دارد و در برخی مشاغل حتی حافظ جان افراد است. ماسک های ایمنی ساده که عموم مردم استفاده می کنند برای مقابله با آلودگی هوا مناسب است اما نوع دیگری از ماسک های ایمنی هستند که ایمنی بیشتری نسبت به ماسک های معمولی دارند و برای مشاغلی که افراد در آن در معرض هوای مملو از آلاینده های خاص یا پر از گرد و غبار، گازها و بخارهای سمی و دود فراوان هستند (مانند آتش نشانان) مناسب است. این افراد حتما باید قبل از ورود به محیط آلوده ماسک مناسب را تهیه و در حین کار از آن استفاده کنند.

ماسک ایمنی

برای مشاغلی مانند معادن، چاه ها و کار در زیر زمین، مشاغل درمعرض مواد شیمیایی و مانند آن ضروری است که از تجهیزات تنفسی مناسب و حرفه ای تری استفاده شود.

انواع ماسک تنفسی از نظر کارآیی

ماسک های ایمنی به دلیل قابلیت های مختلف، کاربرد متفاوتی دارند. ماسک های ایمنی به طور کلی  2 دسته کلی را شامل می شوند. این دو نوع، سیستم های پالایشگر تنفسی (تصفیه کننده هوا) و سیستم های هوارسان(تامین کننده هوا) هستند.

ماسک جوشکاری

حرفه جوشکاری حرفه ای است که رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل ایمنی در آن بسیار ضرورت دارد و عدم رعایت موارد ایمنی می تواند صدمات جبرن ناپذیر و حتی سبب نقص عضو گردد. یکی از این وسایل ایمنی و مهمترین آنها استفاده از ماسک جوشکاری است.
ماسک جوشکاری دارای یک پنجره تیره رنگ است که از چشمها در برابر نور و گرمای زیاد، اشعه ها و پرتوهای حین جوشکاری محافظت می کند. بهتر است از ماسک جوشکاری که همراه با کلاه است استفاده شود تا از برخورد مواد مذاب به سر و گردن نیز جلوگیری کند.

ماسک جوشکاری

چرا نیاز است که در حین جوشکاری از ماسک استفاده کنیم؟

اشعه ها و پرتوهای که حین جوشکاری ایجاد می شود بسیار برای چشم ها مضر است و اگر چشم ها بدون محافظ در معرض این پرتوها قرار بگیرند می توانند آسیب های عمیقی به چشم ها وارد کنند. ماسک جوشکاری از برق زدگی چشم که در آن قرنیه چشمها متورم و ملتهب می شود جلوگیری می کند. همچنین محافظ بسیار خوبی در برابر سوختگی شبکیه چشم است که این نوع سوختگی می تواند حتی منجر به نابینایی فرد شود.

ماسک جوشکاری چگونه کار می کند

طلق به کار رفته در ماسک جوشکاری جرقه های ساطع شده از جوشکاری را به خوبی فیلتر می کند. ماده ای که در ساخت این طلق بکار رفته فیلترکننده UV و IR  دارد و با تشخیص جرقه ها لنز مقابل چشم فرد جوشکار را تیره می کنند و  با این روش از چشم های او با استفاده از فیلتر کننده های UV و IR محافظت می کنند.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح