چت آنلاین

خرید انواع گل میخ پلاستیکی با قیمت عالی

گل میخ یکی از تجهیزات ترافیکی است که جهت افزایش سطح ایمنی جاده ها و خیابان ها و کاهش حوادث با ارائه اطلاعات به رانندگان در مورد مسیر صحیح جاده استفاده می شود. این وسیله برای آگاه کردن و هشدار دادن به راننده برای جلوگیری از وقوع تصادفات جاده ای می باشد. تنها استفاده از خط کشی ها برای محدود کردن و تفکیک مسیرها کافی نیست و با استفاده از گل میخ می توان به رانندگان در جهت رانندگی ایمن تر کمک کرد.

گل میخ پلاستیکی

از طرفی مسیرهای خط کشی شده ماندگاری و دوام بالایی ندارند و مرتب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند از این رو گل میخ پلاستیکی می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای آنها باشند.
نگین هایی بر روی گل میخ ها طراحی شده است که قابلیت انعکاس نور را دارند و به همین دلیل درهنگام شب کاملا قابل رؤیت هستند. رانندگان بی احتیاطی که ممکن است در هنگام رانندگی به خواب بروند نمی توانند به هشدارهای بصری واکنش نشان دهند. به همین سبب ترکیب بندی گل میخ ترافیکی ، گزینه ای عالی برای هشدار در چنین موقعیت هایی است. از طریق ایجاد لرزش و صدای حاصل از برخورد لاستیک چرخ ها و فرم برجسته ی گل میخ پلاستیکی ، رانندگان در حین رانندگی تا حدودی هشیار تر می شوند.

کاربرد گل میخ ها

گل میخ لرزشی
گل میخ توسط شیارهایی که در سطح جاده ایجاد می کند درمواقع خطر با لرزش هایی که در ماشین ایجاد می کند راننده را آگاه کرده و از بروز تصادفات و خطرات احتمالی جلوگیری می کند. همچنین می توان از گل میخ برای جلوگیری از انحراف راننده در لبه ی جاده ها نیز استفاده کرد.

گل میخ پلاستیکی رفلکتوردار

گل میخ پلاستیکی در جهت کاهش آمار تصادفات و تلفات جاده ای با قابلیت چندین برابر افزایش دید در جاده ها و بزرگراه های برون شهری و درون شهری استفاده می شوند. از دوام و کیفیت خوبی برخوردارند و تعمیر و نگهداری نیاز ندارند.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح