چت آنلاین

خرید کاشن تانک یا کیفیت و قیمت عالی در انواع سایز

کاشن تانک یکی ازانواع تجهیزات ترافیکی است که از مخزنی از جنس پلاستیک تشکیل شده که به منظور اطلاع رسانی و هشدار به راننده ها در مسیر های پر تردد و همینطور در نزدیکی تقاطع های که راننده نیاز به تغییر مسیر دارند استفاده می‌شود. بخاطر نوارهای شب نما راننده متوجه می‌شود که می‌تواند تغییر مسیر بدهد و راه برگشت یا دور زدن را دارد. نوار شبرنگ که روی سطح کاشن تانک ها نصب شده نور را به خوبی منعکس می کند به طوری که در طول شب نیز مانند علائم راهنمایی و رانندگی برای همه راحت است و روشنایی به وجود می‌آورد خطر احتمال تصادفات را کم می کند. از این کاشن تانک‌ها برای جابه‌جای مسیر از خطی به خط دیگر، مسیرهای انحرافی یا به هنگام کاهش مسیر استفاده می‌شود یا برای حفره چاه یا تغییر مسیر استفاده می‌شود که راننده ها حواسشان باشد که حادثه رخ ند‌هد.

کاشن تانک، از جمله تجهیزات ترافیکی است که در تقاطع ها برای هشدار به رانندگان جهت تغییر مسیر قرار داده می شود. همچنین با خرید کاشن تانک می توان از آن برای ایجاد محدودیت در مسیرها نیز از آن بهره برد. می توان از کاشن تانک به عنوان جدا کننده ترافیکی برای بستن و مسدود کردن مسیر نیز استفاده کرد.

کاشن تانک

ویژگی های کاشن تانک

کاشن تانک ها در گروه جداکننده ها قرار دارند از مواد پلی اتلین درجه 1 که در برابر ضربه ها و آفتاب و تابش نور مقاوم هست معمولا این کاشن ترافیکی در رنگ زرد در کشور تولید می‌شود. از این کاشن تانک برای جلوگیری از وقوع حادثه و تصادف وخسارت های مالی و جانی استفاده می‌شود. این محصول طوری تهیه شده در زمان برخورد وسیله نقلیه با کاشن تانک ضربه را مهار کرده و حداقل آسیب به ماشین و سرنشین ها را کم می‌کند.

خرید کاشن تانک یا کیفیت و قیمت عالی

 کاشن تانک مخزنی از جنس پلاستک سخت است که مانند خمیده طراحی شده این محصول پرکاربرد و مقاوم است که به منظور هشدار دادن به رانندگان در محدودیت مسیر و اگاه سازی ان ازخطر احتمالی است و همچنین برای تقاطع هایی که راننده نیاز به تغییر مسیر دارند استفاده میشود و برای وجود امدن امنیت در خیابان چهار راه، بزرگراه ها و محور های بین شهری نیز استفاده میشود.با استفاده از این کاشن تانک ها در مکان های پرخطری  مانند پیچ های تند، یا خروجی های بزرگراه ها رانندگان را از خطر آگاه می‌سازد.

مزایای استفاده از کاشن تانک

قابل نصب و مونتاژ در اندازه و حالت های مختلف
فلکتورهای شبرنگی هشداری دارد
به عنوان ضربه گیر استفاده می‌شود
شرکت تولید کننده کاشن تانک  برای برقراری امنیت راننده و سرنشین ها بهترین نمونه ها را تولید کرده است.
کاشن تانک دارای طول عمر بالا و مقاوم در برابر سرما و گرما 
ایجاد فضای امن برای برخورد ها و همچنین جدا کردن 
کاشن تانک به خاطر استفاده از پلی اتلین و شبرنگ عالی از بین محصولات دیگر متعدد شده 
استفاده شبرنگ به منظور جلوگیری از برخورد وسایل نقلیه اهمیت بالایی دارد 
این محصول از مخزنی پلاستیکی تولید شده و شکل خمیده ای دارد 
این کاشن تانک برای تغییر مسیرها و تقاطع‌های که رانندگان نیاز به تغییر جهت دارن نصب میشود
سطح کاشن تانک ها به خوبی نور را منعکس می‌کند
 

خرید کاشن تانک مرغوب از جنس پلاستیک سخت

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح