چت آنلاین

جداکننده یک متری لاستیکی با قیمت و کیفیت عالی

جدا کننده ترافیکی که جزء تجهیزات ترافیکی دسته بندی می شود در فضاهای مختلفی کاربرد دارد. جداکننده یک متری لاستیکی در شرایطی که محددیت زمانی و مکانی وجود دارد بسیار پرکاربرد است و به منظور مشخص کردن حریم راه و جدا کردن مسیر مورد استفاده قرار می گیرد.

جداکننده یک متر (لاستیکی)

جداکننده ترافیکی از قطعات مدولار پلاستیکی تشکیل گردیده است و می تواند به صورت موقتی و دائمی فیکس شود. این محصول از جنس پلاستیک سازگار با محیط زیست و قاب بازیافت تهیه می شود.
جداکننده یک متر لاستیکی در مکان هایی مانند پارکینگ ها، خیابان ها ، پارک ها و ... که نیاز به قسمت بندی محوطه است استفاده می شود. این محصول را می توان به سادگی با دو عدد رول بولت بر روی بر روی آسفالت و یا هر سطح محکم و صاف نصب کرد. جداکننده یک متری لاستیکی با رنگ زرد عرضه می شود و باتوجه به كيفيت خوب آن، داراي ثبات رنگ به مدت طولاني مي باشد.
داخل بدنه اصلی این نوع جداکننده ساختاری نامسطح وجود دارد که احتمال شکستگی و آسیب دیدگی کف این محصول را به صفر می رساند و همچنین از ضربه مستقیم جلوگیری می کند.  می توان بر روی هریک از جداکننده های ترافیکی از یک استوانه ایمنی شبرنگ دار به منظور بازتاب نور و جلوگیری ازغافلگیر شدن احتمالی رانندگان خودروها در شب استفاده نمود.
مشخصات محصول
جداکننده یک متری که از جنس لاستیک ساخته می شود مقاومت بسیار خوبی در برابر تابش مستقیم نور خورشید داشته و همچنین در شرایط جوی و آب وهوایی نامساعد و یا در هنگام ضربه و تحت فشار بودن مقاوم بوده و هیچگونه آسیبی  نمی بیند.
از مزیت های این نوع جداکننده آنست که برای آگاهی و هشدار به رانندگان یک استوانه ترافیکی 45 سانتی شبرنگ بر روی این محصول وجود دارد که باعث می شود رانندگان دید بهتری داشته باشند. برای این محصول 4 عدد جای پیچ هم در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز بر روی سطح زمین و یا هر سطح دیگری قبال نصب باشد.
مزایای جداکننده یک متری لاستیکی
- جایگزین مناسب برای موانع بتونی
- قابلیت حمل و نصب آسان
- مقاوم در برابر ضربات و اثرات جوی
- وزن کم برای تسهیل در حمل و نقل
-دارای دو محفظه ورودی و تخلیه آب
-اتصال موانع بصورت نر و ماده به یکدیگر

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح