چت آنلاین

مثلث خطر تاشو شبرنگ با قیمت عالی و بهترین کیفیت

مثلث خطر تاشو یکی از ضروریات و تجهیزات مهم ایمنی و ترافیکی محسوب می شود که در شرایطی که راننده مجبور به توقف اضطراری می شود باید از این محصول جهت ایمنی خود استفاده نماید. در هنگام توقف های اضطراری به خصوص در کنار جاده ها و معابر پرتردد که امکان خطر بیشتر است با قراردادن این مثلث خطر در فاصله 100 تا 200 متری محل توقف، به دیگر رانندگان هشدار داده و از بروز بسیاری از تصادفات و حوادث می توان جلوگیری کرد.

مثلث خطر تاشو

مثلث خطر یکی از انواع تابلوهای راهنمایی رانندگی است که در دسته ی بازدارنده ها قرار می گیرد. در اصل مثلث از مهمترین تابلوهایی است که دستور نصب آن را می دهند. همانطور که می دانید برای آموزش رانندگی ابتدا آیین نامه را سپری می کنید و در آیین نامه لزوما باید نام تابلوها و کارایی آنها را یاد بگیرید. مثلث خطر در دسته ی اولین تابلوهایی است که به عنوان علامت هشدار یاد می گیرید. در اصل مثلث خطر نه تنها برای جاده و پلیس در رده ی تابلوهای مهم قرار می گیرد، بلکه برای رانندگان نیز از ملزومات است.

این محصول شبرنگ بوده و با کیفیت بالا و مقاوم در برابر گرد و غبار و رطوبت از فاصله 45 متری قابل دیدن می باشد و همچنین در شب و جاده های کم نور به خوبی دیده می شود.  با نصب این مثلث خطر می توان به دیگر رانندگان در جاده هشدار داده تا با کاهش سرعت و تغییر جهت از بروز حوادث جلوگیری بعمل آید. از مثلث خطر تا زمانی که شرایط اضطرار به طور کامل رفع شود باید استفاده شود و به عابران و دیگر خودروها هشدار لازم داده شود.

مثلث خطر

مثلث خطر تاشو همانطور که از نامش پیداست به راحتی جمع شده و در کیف مخصوص آن نگهداری می شود، سبک بوده  وقابل حمل می باشد. فضای بسیار کمی را اشغال می کند و شما می توانی همیشه آن را داخل خودرو به همراه داشته باشید و در شرایط موردنیاز به راحتی از آن استفاده کنید.
جنس این محصول به گونه ای است که در برابر ترک خوردگی، ضربه و سقوط از ارتفاع مقاوم بوده و در شرایط مختلف جوی هیچگونه آسیبی به آن نمی رسد. وزن مثلث خطر تاشو حدود 70 گردم است و عموما در رنگ های مشکی، قرمز و سفید تولید و عرضه می شود. 

معنای مثلث خطر

معنای مثلث خطر برای تمامی رانندگان و حتی عابران با تکرار بسیار زیاد در شبکه های تلویزیونی و برنامه های ترافیکی به خوبی واضح است. اکثر افراد می دانند که وجود مثلث خطر به معنای نزدیک شدن به محلی است که احتمال وقوع حادثه در آن بسیار زیاد است. معمولا در ابتدای جاده های پر پیچ و خم کوهستانی که احتمال وقوع اتفاقات جاده ای بسیار بالا است، بر سر هر پیچ رانندگان مثلث خطر را مشاهده می کنند.
قیمت مثلث خطر تاشو
کاربرد مثلث خطر بیش از آن چیزی است که شما فکر می کنید.نصب و وجود مثلث خطر نه تنها در جاده ها ضروری است بلکه در ادارات، پاساژ ها و ماشین ها نیز ضروری است. این تابلو در دسته ی کالاهایی است که بهتر است بیشتر افراد نسبت به خرید آن اقدام کنند. به طور کلی خرید کالاهای ایمنی و بازدارنده ی خطر باید در لیست اولویت های هر مجموعه و خانواده باشد زیرا ایمنی نیز در اولویت قرار دارد.
مثلث خطر در پاساژها معمولا زمانی استفاده می شود که آسانسور، پله برقی یا مغازه ها دچار مشکل می شوند. اکثر افراد به نوشته ها خیلی کمتر دقت می کنند و گاهی نوشته های آویزان شده حتی اگر حاوی اطلاعات مهمی نیز باشد توسط آنها نادیده گرفته می شود. این امر در مکان های شلوغ بسیار اتفاق می افتد به خصوص که در اکثر مکان ها نوشته های تبلیغاتی دیده می شود امّا همین افراد اگر مثلث خطر را ببینند مسلما به خاطر سلامت خود و خانواده ی خود به آن دقت می کنند.
مثلث خطر تاشو
کاری که مثلث خطر برای آگاهی بخشی به دیگران انجام می دهد توسط صدها نوشته برخی اوقات انجام نمی شود. افراد به خوبی می دانند که وجود مثلث خطر دلیل مهمی برای دوری از محیط در خود دارد.

ضرورت وجود مثلث خطر در ماشین

ضرورت وجود مثلث خطر در ماشین بسیار بیشتر از مکان های دیگر است. به طور کلی هر راننده ی آینده نگری قبل از مسافرت و حرکت در جاده باید ماشین و وجود لوازم ضروری در آن را بررسی کند.
وجود مثلث خطر همانند زنجیر چرخ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اکثر رانندگان با تجربه حتما مثلث خطر را در ماشین خود حمل می کنند. گاهی در جاده یا اتوبان وسیله ی نقلیه خراب می شود و راننده مجبور است در مکانی نامناسب بایستد. این توقف اگر بدون وسایل ایمنی لازم باشد ممکن است سانحه ی دلخراشی را رقم بزند. با قرار دادن مثلث خطر در نزدیک ماشین به رانندگان دیگر هشدار داده می شود.
مثلث خطر تاشو برای ماشین

خرید مثلث خطر تاشو

همانطور که گفته شد؛ اکثر افراد بسته به شرایطی که دارند، باید همواره نسبت به خرید مثلث خطر اقدام کنند. خرید مثلث خطر مناسب یکی از مواردی است که باید به آن دقت کرد. بسیاری از مثلث خطرها چراغ دار هستند. این نوع گزینه بسیار مناسبی برای خرید است.
خرید مثلث خطر چراغ دار به رانندگان بیشتر توصیه می شود. در کل افرادی که ساعت کاری آنان بیشتر در نیمه شب است بهتر است تا همیشه مثلث خطر چراغ دار را همراه خود داشته باشند.
خرید مثلث خطر
درست است که رنگ های استفاده شده در مثلث خطر براق و گاهی شبرنگ هستند اما همواره افرادی هستند که در شب دید مناسبی ندارند. رانندگان با دید ضعیف هم با دیدن مثلث خطر چراغ دار به سرعت متوجه آن می شوند. البته مثلث خطرهای شبرنگ نیز بهتر از انواع ساده ی آن دیده می شوند.
برای خرید مثلث خطر می توان به فروشگاه های معتبر و نمایندگی ها مراجعه کرد امّا همواره باید توجه کرد که با توجه به شرایط خود نوع مثلث خطر را مشاهده کرد تا بهترین کارایی را برای شما داشته باشد.

قیمت مثلث خطر

خوشبختانه قیمت مثلث خطر بالا نیست. خریداران می توانند با جستجویی کم مثلث خطر مدنظر خود را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنند. البته اگر واقع بینانه نگاه کنیم، باید این مطلب را در نظر بگیریم که در خرید لوازم ایمنی و بازدارنده تصادفات قیمت نقش اساسی را ایفا نمی کند..
نکته اصلی در خرید اینگونه وسایل ضرورت وجود آنها است امّا اگر باز هم می خواهید بهترین قیمت مثلث خطر را بیابید، باید به دنبال سایت هایی باشید که به صورت تخصصی وسایل ایمنی را ارائه می دهند. حذف واسطه ها در خرید و حذف فروشگاه های نامعتبراز جمله کارهایی است که قیمت مثلث خطر را برای خریدار بسیار پایین می آورد. خوشبختانه در سالهای اخیر با رشد و توسعه ی اینترنت به راحتی می توان با کلیکی ساده، چند فروشکاه و سایت را بررسی کرد بدون اینکه از منزل خارج شوید. البته در مسئله قیمت مثلث خطر همواره باید مراقب فروشگاه ها و سایت های نامعتبر باشید تا طعمه ی شیادان نشوید.

مثلث خطر تاشو

مثلث خطر تاشو یکی از انواع مثلث خطر است که بسیار کم جا و سبک است. برای ماشین هایی که هاچ بک هستند و فضای صندوق عقب محدودی دارند، به نوعی موهبت محسوب می شود. این کالا در زمان ضرورت از کیف مخصوص بیرون آورده می شود و با فاصله مشخصی نسبت به ماشین بر روی زمین قرار می گیرد و در پایان کار جمع آوری می شود.
مثلث خطر
قیمت مثلث خطر تاشو با دیگر نوع آن تفاوت شایانی ندارد امّا آنچه در اصل خریدار باید به آن توجه داشته باشد، کیفیت مثلث خطر تاشو است. مقاومت مثلث خطر تاشو باید بالا باشد تا اگر در شرایط بد جوّی مانند : برف، تگرگ و باران های سیل آسا مورد استفاده قرار گرفت، تاب آوری بالایی داشته باشد. برای مثلث خطر بهتر است به صورت حضوری مراجعه کنید و کیفیت ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.  

مثلث شبرنگ در چه فاصله ای باید قرار گیرد ؟

چنانچه در زمان رانندگی در آزاد راه و یا بزرگراه خودرو شما خراب شود و نیاز به تابلو احتیاط یا مثلث خطر داشته باشید ، باید آن را در فاصله ی 150 متری خودرو خود قرار دهید . همچنین در صورتی که در جاده های بین شهری باشید ، این فاصله می تواند به 70 متر برسد .

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح