چت آنلاین

خرید استاپر ترافیکی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب

استاپر ترافیکی یکی از تجهیزات ترافیکی می باشد که از آن جهت کنترل ترافیک و همچنین برای جداسازی مسیرها و مشخص کردن مسیرهای عبوری استفاده می شود. از دیگر کاربردهای استاپر ترافیکی تعیین محل پارک خودروها میباشد که سبب می شود خودروها به طور منظم در محل های مشخص شده توسط استاپرها پارک کنند و فضای کمتری را اشغال کرده و همچنین مزاحمتی  برای دیگر خودروها نداشته باشند.

استاپر ترافیکی

از استاپر می توان به منظور کاهش سرعت خودروها نیز بهره برد که در این صورت آن را به صورت تعداد و در عرض خیابان نصب می کنند.
استاپرها عموما از جنس پلی اتیلن تهیه می شوند و در برابر تغییرات آب و هوایی و تابش مستقیم نور خورشید مقاوم هستند و همچنین مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و به راحتی از بین نمی رود.
استاپرها به رنگ زرد تولید می شوند و نور را به خوبی بازتاب داده و توسط رانندگان به خوبی قابل رؤیت هستند.
شکل هندسی کار استاپر به صورت گرد و یا مستطیل بوده که از دو ناحیه به وسیله پیچ به زمین محکم شده و بدین ترتیب به راحتی از محل اتصال جدا نشده و به خوبی در کنار یکدیگر قرار میگیرند.

استاپر گرد ترافیکی

یکی از تجهیزات ترافیکی که جهت هشدار به رانندگان در سطح اتوبان ها و بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرد استاپر می باشد که به دو شکل گرد و مستطیل تولید می شود.
استاپر گرد جهت کاهش سرعت خودروها در اتوبان و بزرگراه و همچنین در ایستگاه های پلیس مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از این نوع استاپر می توان در وردی و خروجی ها، خطوط عابر پیاده و یا سرعت گاه ها در مسیرهای بین شهری استفاده کرد. این نوع استاپر که از جنس پلی اتیلن ساخته می شود به رنگ های مختلف (بنا به سفارش کاربر) تهیه و تولید می شود.
نصب استاپرد گرد بسیار آسان بوده و در مدت زمان کمی توسط دو عدد پیچ واشر و رول پلاک  به زمین متصل می شود. این محصول به گونه ای طراحی شده است که در هنگام نصب تعداد زیادی از آنها در یک ردیف در کنار هم در کف جاده ها و اتوبان ها نصب می شوند و به هنگام عبور اتومبیل با ایجاد لرزش و صدا، راننده را هوشیار می نماید و در عین بازدارندگی خودرو هیچگونه آسیبی به آن وارد نمی کند.
مزایای استفاده از استاپر گرد
- 1-مقاومت در برابر سرما و گرما شدید (حرارت از35- تا 85+)
- 2- ساخته شده از مواد پلی اتیلن مقاوم
- 3- مقاوم در برابر انواع تنش و بارهای سنگین
- 4- دارای گارانتی

استاپر گرد

استاپر ترافیکی مستطیل

استاپر مستطیل به صورت افقی در کف جاده ها به ویژه درعوارضی ها، ایستگاه های پلیس، بزگراه ها و اتوبان ها و به منظور کاهش سرعت مورد استفاده قرار می گیرد. نصب آسانی دارد و مانند استاپر گرد به تعداد زیاد در یک ردیف توسط دو عدد پیچ واشر و رول پلاک به زمین متصل میگردد و هنگام عبور خودرو از روی آن با ایجاد لرزش و صدا به راننده هشدار میدهند و او را هوشیار می کنند.
مزایا استاپر مستطیل :
دارای گارانتی و ضمانت
مقاوم در برابر حرارت از35- تا 85+ درجه سانتی گراد
مقاومت بالا در برابر انواع تنش
قابلیت نصب آسان
استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن مقاوم در ساخت محصول

استاپر مستطیل

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح