چت آنلاین

خرید انواع استوانه ترافیکی و مخروط‌ (کله قندی) با عالی ترین قیمت و کیفیت

استوانه ترافیکی ( کله قندی ) از جمله تجهیزات ترافیکی به شمار می رود که در سطح خیابان ها و یا در پارکینگ ها به عنوان جداکننده استفاده می شود و به نام های سیلندر ترافیکی و یا استوانه ایمنی نیز شناخته می شود. بیشتر در رنگ های زرد و نارنجی تولید می شوند که نور را بخوبی بازتاب داده و توسط رانندگان به خوبی قابل رؤیت می باشد.

مخروط و استوانه ترافیکی

استوانه ترافیکی از نظر مواد سازنده به دو دسته تقسیم می شوند. پلی اورتان (پلاستیک یا لاستیک) یا فلز که نوع پلی اورتانی آن کاربرد بیشتری دارد و از قابلیت خم شدن و طول عمر بالاتری برخوردار است. اندازه استاندارد جهانی این محصول ارتفاع 1.15 متر و قطر 10 سانتی متر می باشد.
استوانه های ترافیکی ساخته شده از جنس فلز به دلیل مقاومت بالا و جنس سخت استوانه جهت تامین امنیت ساختمان و مغازه های دارای اموال ارزشمند بکار گرفته می شوند تا از انحراف احتمالی و تصادفات عمدی ماشین و سایر وسایل نقلیه به این سمت از خیابان جلوگیری شود.

استوانه ترافیکی

برای تشخیص راحت تر این استوانه در هنگام شب توسط رانندگان، استوانه ترافیکی شب نما استفاده می شود که ز جنس پلی اوتان ساخته می شود و از بروز بسیاری از تصادفات جوگیری می کند. نوع کاربرد این نوع استوانه شب نما بسیار گسترده است و میتوان از آن ها در جهت کنترل سرعت خودروها در مسیر های پر رفت و آمد، تفکیک مسیرهای مختلف از یکدیگر، جلوگیری از برخورد خودروها با گاردریل و یا ممانعت از پارک خودرو در محل های پارک ممنوع استفاده کرد.

مخروط و استوانه ترافیکی

همچنین از استوانه های ترافیکی کله قندی می توان در خروجی بزرگراه ها، مجراهای آب، کناره های مسیر استفاده کرد و یا از آن به عنوان یک وسیله کاربردی در جهت تقسیم بندی خطوط ترافیکی در طول یک مسیر، محور میانی معابر دوطرفه و یا مسدود کردن راه و محدوده های خطر با احتمال ضربه شدید نظیر پیچ ها، پله ورودی ساختمان ها و … بهره برد.
نحوه نصب استوانه های ترافیکی
یکی از مزیت های استوانه های ترافیکی، نصب بسیار راحت و سریع آنها در محل موردنظر می باشد. برای نصب این محصول می توان از پیچ یا چسب برای نصب دائم یا موقت آن در معابر یا پارکینگ ها استفاده کرد. به منظور جلوگیری از عبور و مرور موتورسواران و یا عابرین پیاده می توان از زنجیر در میان استوانه ها استفاده کرد.

خرید استوانه ترافیکی

کاربرد استوانه های ترافیکی در پارکینگ
امروزه استفاده از تجهیزات ایمنی در سطح معابر و پارکینگ ها با توجه به افزایش روزافرون جمعیت و تعداد خودروها به خصوص در شهرهای بزرگ امری اجتناب ناپذیر است. از این رو از استوانه های ترافیکی (کله قندی)  جهت برقراری نظم بیشتر در پارکینگ ها بسیار استفاده می شود. این وسیله کاربردی در پارکینگ ها به عنوان نشانه ای برای راهنمایی و هشدار به رانندگان در سرپیچ ها و کناره های مسیر، جداسازی پارکینگ ها و یا هدایت آن ها به مسیر های ورودی و خروجی پارکینگ استفاده می شود.

تولید استوانه ترافیکی

ابعاد و رنگ استوانه های ترافیکی
این محصول علاوه بر اینکه در جنس های متفاوت و به منظور کاربردهای متفاوت تولید می شود از نظر رنگ و ابعاد نیز متنوع است و با توجه به نوع نیاز و خواسته مشتری میتوان از هریک به منظور اهداف گوناگون استفاده کرد.

فجر ترافیک ، به عنوان تولید کننده کله قندی ترافیکی آماده همکاری با اشخاص و شرکت ها و خریداران گرامی می باشد.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح