چت آنلاین

خرید بولارد ترافیکی در سه نوع مختلف با قیمت عالی

در گذشته از بشکه های ضربه گیر ترافیکی به منطور ایجاد مانع برای رانندگان و کنترل ترافیک استفاده می شد و مانع بصری ایجاد می کردند، اما امروزه بولارد ترافیکی (که به آن راهبند ترافیکی هم می گویند) به جای این بشکه ها به همین منظور در سطح جاده ها استفاده می شود.

بولارد

کاربرد بولارد ترافیکی

جلوگیری از دسترسی رانندگان به مناطق محدود شده نیزاز دیگر کاربردهای بولارد ترافیکی است. در مشخص نمودن حد و مرز مسیر، فضای پارک ها، مسیر دوچرخه سواری و همچنین محافظت از عابرین پیاده این محصول کاربرد زیادی دارد. با نصب علائم ترافیکی بر روی این محصول می توان از آنها به عنوان راهنمای مسیر به رانندگان کمک کرد.

ویژگی های بولارد ترافیکی

بولارد در سه نوع قابل تنظیم، دائم و قابل جابه جایی ساخته می شود. جنس این محصول عموما از لاستیک و پلاستیک است. استفاده از ترکیبات PVC در ساخت این محصول سبب می شود که بولارد مقاومت بیشتری در شرایط مختلف از خود نشان بدهد.

مزایای استفاده از بولارد

از جمله مزایای این تجهیزات ترافیکی این است که  استفاده راحتی دارد، کم وزن است وقابل استفاده در همه مکان ها می باشد به همین دلیل در مکانهایی که نیاز به استفاده موقت از این محصول است مانند پارکینگ و یا پروژه های موقت به راحتی می توان آن را نصب کرد. در مکانهایی که حجم ترافیک تغییر می کند و نیاز به جابجایی راهبند است نیز استفاده از بولارد گزینه مناسبی می باشد.
طراحی و ساخت این محصول به شکلی است که حمل و نقل و جابه جایی آن بسیار آسان و سریع و همچنین ایمن و بی خطر است. بولاردها با پیچ به زمین متصل می شوند و در صورت عدم نیاز به راحتی از پایه جدا شده و در مکان دیگری و در پایه ی دیگری دوباره با پیچ نصب می شوند.
از مواد مناسب و با کیفیتی بالا ساخته  می شود و به همین دلیل بسیار محکم بوده و در برابر شرایط مختلف جوی مقاومت بسیار خوبی دارد و به سادگی صدمه نمی بیند.

رنگ مناسب بولارد ترافیکی

از آنجایی که بولاردها به رانندگان در پیدا کردن مسیر و جهت درست کمک می کنند باید به خوبی توسط رانندگان دیده شوند. بنابراین از رنگ های بازتابی که در شب به خوبی دیده می شوند ساخته می شوند. بولاردها عموما به رنگ زرد تولید می شوند که در شرایط جوی مختلف و در هنگام شب دید بهتری نسبت به سیار رنگ ها دارد.

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح