چت آنلاین

بررسی تخصصی استاندارد لباس کار هنگام خرید

لباس کار برای کارهای دستی یا سنگین پوشیده می شود. این لباس برای دوام و ایمنی بالا ساخته شده است، به همین دلیل ممکن است این لباس ها را در سایت های ساختمانی، مهندسی، خدمات و صنایع تولیدی دیده باشید. بعلاوه، اگر برای امرار معاش در خارج از منزل کار می کنید، مهم است که لباس کار استاندارد و مناسب داشته باشید تا شما را ایمن و گرم نگه دارید.  لباس کار از مواد بادوام ساخته شده است که در برابر سایش مقاوم است و اغلب کاملاً ضد آب است.  به این معنی است که شما در برابر همه چیز، از شرایط نامساعد جوی گرفته تا پاشش های شیمیایی، محافظت خواهید شد. اگر با دمای شدید، سقوط پتانسیل، تجمع الکترواستاتیک یا سطوح لغزنده مواجه هستید، باید لباس ایمنی کار تهیه کنید. 

راهنمای استاندارد لباس کار

انتخاب لباس کار

در واقع، بسیاری از سازمان‌ها سرمایه‌گذاری قابل توجهی بر روی لباس کار کارکنان خود انجام می‌دهند، زیرا معتقدند تهیه لباس کار مناسب به آنها کمک می‌کند تا بهره‌وری آن‌ها را در محل کار افزایش دهند و مهم‌تر از آن، محیط کار ایمن‌تری را ایجاد می‌کنند. با این وجود، به خاطر داشته باشید که همه لباس های کار یکسان ساخته نمی شوند.

پیراهن کار

این رایج ترین لباس کار برای کسانی است که یک خط مشی لباس غیررسمی دارند. برای مردان، رایج‌ترین آن‌ها، پیراهن‌های یقه‌دار هستند که تعادل کاملی بین راحت و رسمی ارائه می‌دهند. این شبیه به آستین بلند و کت است. رایج ترین ماده انتخابی پنبه است که به دلیل هدایت گرما، صافی، دوام و تهویه شناخته شده است. الیاف و ابریشم مصنوعی موادی هستند که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند.

پشم گوسفند

بیشتر از دوام بودن، پشم گوسفندان انتخابی عالی برای لباس کار است زیرا دوستدار محیط زیست نیز هستند. همچنین در مورد انعطاف پذیری قابل توجه است زیرا بسته به نیاز شرکت یا کاربر در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است. به طور سنتی از پشم گوسفند برای لباس های بیرون استفاده می شود زیرا توانایی آن در مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت است. برای این نوع لباس کار از پشم گوسفند و الیاف مصنوعی استفاده می شود.

لباس با دید بالا

این یک لباس کار ایمنی ضروری برای افرادی است که در محیط های تاریک یا در شب کار می کنند. به عنوان مثال، اگر ساخت و ساز در کنار جاده وجود داشته باشد، کارگران باید جلیقه های چشمی بپوشند که دیدن آنها را حتی از دور آسان می کند. همانطور که از نام آن پیداست، برای بهبود دید ساخته شده است. آنها اغلب به شکل تی شرت، ژاکت، کت و حتی کلاه در دسترس هستند.

روپوش کار

به طور سنتی، روپوش ها به عنوان یک کت و شلوار یک پارچه با هدف جلوگیری از آلودگی و ریختن روی بدن استفاده می شود. در طول سال ها، آنها تکامل یافته اند و به یک عنصر اصلی برای پوشیدن ایمنی در شرایط کاری مختلف تبدیل شده اند. آنها با فن آوری های مختلف ادغام شده اند تا قابلیت ارتقای ایمنی کارگران را بهبود بخشند. حتی بسیاری از آنها به گونه ای طراحی شده اند که در برابر آتش مقاوم باشند.

لباس ضد حریق

آتش سوزی یکی از خطراتی است که در محیط کار رایج است. به منظور کاهش چنین خطری، تهیه لباس کار ضد حریق بسیار مهم است. هنگام جستجوی لباس ضد حریق، مهم است که نگاهی به عملکرد و مشخصات فنی بیندازید که به شما سطح محافظتی را که لباس کار می تواند ارائه دهد.

لباس آب و هوای مرطوب

اگر در خارج از منزل کار می کنید، انتخاب لباس کار مناسب برای تامین محافظت مورد نیاز شما در برابر آب و هوای مرطوب حیاتی خواهد بود. اگر لباس هایی بپوشید که به راحتی خیس شوند ممکن است بیمار شوید. بنابراین این لباس کار بسیار مناسب افرادی که در هوای مرطوب کار میکنند است.
لباس کار در محل کار مهم است زیرا از کاربران در برابر هرگونه خطرات بهداشتی و ایمنی در محل کار محافظت می کند. هنگام خرید لباس کار باید به تمام استانداردهای آن توجه کنید زیرا بسیار مهم هستند.
راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح