چت آنلاین

اخبار و مقالات

عکس گواهینامه تک چشم و کد 17 گواهینامه
همانطور که در جریان هستید ، حداقل درجه بینایی برای اخذ گواهینامه 7 از 10 و 70 درجه بینایی می باشد ولی برای افراد تک چشم محدودیت هایی معین شده است که اصطلاحا به ان محدودیت 17 می گویند . گواهینامه ی افراد تک چشم از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با گواهینامه ی افراد دیگر ندارد و فقط در پشت گواهینامه ، در قیمت محدودیت ها ، کد 17 درج شده است  . با توجه به قوانین موجود ، افراد تک چشم می بایست نسبت به خرید و نصب آینه مخصوص رانندگی یا همان آینه مخصوص کد 17 اقدام نمایند تا میدان دید بیشتری داشته باشند .
ادامه مطلب ...
7 نکته برای انتخاب کفش کار مناسب
وقتی نوبت به خرید کفش کاری می رسد، همیشه باید ابتدا به ایمنی فکر کنید. اطمینان حاصل کنید که جفت کفش‌های جدید شما دارای پنجه های فولادی و زیره های مقاوم در برابر لغزش و همچنین ضد آب هستند تا از پاهای شما در برابر آسیب و همچنین راحتی محافظت کنند تا دچار تاول یا عفونت نشوید. همچنین اگر مطمئن نیستید هنگام انتخاب یک جفت چکمه کار مناسب به دنبال چه چیزی باشید، ایده خوبی است که از یک فروشنده کفش حرفه ای کمک بگیرید.
ادامه مطلب ...
راهنمای خرید ماسک ایمنی
ماسک تنفسی یا ماسک ایمنی هنگام کار بر روی هر پروژه ای که ذرات معلق در هوا را ایجاد می کند، هنگام استفاده از مواد شیمیایی که بخارات خطرناک تولید می کنند یا هنگام کار در یک منطقه گرد و غبار، ابزاری حیاتی است. از خود محافظت کنید و به راحتی با ماسک ایمنی مناسب برای پروژه خود کار کنید.
ادامه مطلب ...
بررسی تخصصی استاندارد لباس کار هنگام خرید
لباس کار برای کارهای دستی یا سنگین پوشیده می شود. این لباس برای دوام و ایمنی بالا ساخته شده است، به همین دلیل ممکن است این لباس ها را در سایت های ساختمانی، مهندسی، خدمات و صنایع تولیدی دیده باشید. بعلاوه، اگر برای امرار معاش در خارج از منزل کار می کنید، مهم است که لباس کار استاندارد و مناسب داشته باشید تا شما را ایمن و گرم نگه دارید.  لباس کار از مواد بادوام ساخته شده است که در برابر سایش مقاوم است و اغلب کاملاً ضد آب است.  به این معنی است که شما در برابر همه چیز، از شرایط نامساعد جوی گرفته تا پاشش های شیمیایی، محافظت خواهید شد. اگر با دمای شدید، سقوط پتانسیل، تجمع الکترواستاتیک یا سطوح لغزنده مواجه هستید، باید لباس ایمنی کار تهیه کنید. 
ادامه مطلب ...
راهنمای خرید دستکش کار ایمنی
دستان شما یکی از با ارزش ترین ابزار شما هستند، بنابراین انتخاب دستکش کار ایمنی مناسب برای کار شما برای محافظت از دست بسیار مهم است. ممکن است از همه گزینه‌های موجود در آن غرق شده باشید، بنابراین این عوامل را در نظر بگیرید تا به پیدا کردن دستکش‌هایی کمک کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارند.هدف این راهنما این است که به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام نوع دستکش کارگری به بهترین وجه با محیط و کاربرد مورد نظر شما مطابقت دارد.
ادامه مطلب ...
بشکه ایمنی(ترافیکی) چیست و چه کاربردی دارد؟
بشکه‌های ترافیکی تهیه شده از مواد پلی اتلین درجه یک که در برابر تابش آفتاب و ضربه مقاوم هستند. این بشکه ها قابلیت نگهداری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند.
ادامه مطلب ...
نکات کلیدی خرید تجهیزات ترافیکی
بسیاری از افراد گمان می کنند که خرید تجهیزات ترافیکی تنها مخصوص پلیس راهنمایی و رانندگی است. ولی در برخی از مکان ها استفاده از این تجهیزات برای شخص نیز الزامی است. به عنوان مثال شاید شما نیز در برخی از پارکینگ های بزرگ این علائم و تجهیزات را مشاهده کرده باشید. برای این که بتوانید مناسب ترین تجهیزات را خریداری کنید، می بایست ابتدا تمامی تجهیزات را شناسایی کرده و نکات کلیدی خرید تجهیزات ترافیکی را در نظر بگیرید. در زیر به برخی از این نکات اشاره می کنیم. با ما همراه باشید. 
ادامه مطلب ...
عینک ایمنی چیست ؟
عینک ایمنی چیست و چه کاربردی دارد؟ چشم ها یکی از حساس ترین اجزای صورت هستند که حفظ و مراقبت از آن اهمیت بسیاری دارد. در برخی از صنایع شرایط به گونه ای است که امکان دارد براده و ضایعات تولیدی به چشم ها آسیب برساند. به همین دلیل استفاده از عینک ایمنی الزامی است. به همین دلیل این عینک ابزاری ایمنی است که در مدل های مختلفی موجود بوده و هر یک از مدل ها کارکرد خاصی دارند. 
ادامه مطلب ...
نکات ایمنی در جوشکاری که شاید ندانید
اتصال سازه های فلزی در ساختمان سازی و یا هر صنعت دیگری اهمیت بسیاری دارد. در حال حاضر بیش از 80% از اتصالات موجود در سازه های فلزی به واسطه جوش صورت می گیرد و سایر اتصالات با استفاده از پیچ و پرچ است. ولی جوش ایمنی بیشتری دارد و از کیفیت و استحکام بالاتری برخوردار می باشد. بنابراین رعایت نکات ایمنی در جوشکاری بسیار مهم بوده و آشنایی با این نکات در محیط های کاری تعیین کننده ایمنی کار است. در حال حاضر بسیاری از اسکلت های ساختمان نیز با استفاده از فرایند جوشکاری به یکدیگر متصل می شوند و استحکام و دوام آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد. در ادامه این نکات را به شما توضیح می دهیم. 
ادامه مطلب ...
معنی رنگ کلاه ایمنی های مختلف چیست؟
کلاه ایمنی تجهیزاتی است که می تواند از سر و جمجمه شما در برابر هر گونه ضربه در محیط کار جلوگیری کند. لزوم استفاده از این کلاه بر هیچ کس پوشیده نیست به همین دلیل در بسیاری از محیط های کاری استفاده از کلاه الزامی است. کلاه های ایمنی هر کدام رنگ های مختلفی دارد که تشخیص را برای شما راحت تر می کند. بنابراین هر یک از کارفرمایان و کارگران باید با شناخت معنی رنگ کلاه ایمنی های مختلف بتوانند به درستی از این کلاه در محیط های مناسب استفاده کنند. 
ادامه مطلب ...
پارکینگ ها‌ی عمومی چه تجهیزاتی نیاز دارند ؟
تجهیزات پارکینگ به مواردی اطلاق می شود که در پارکینگ ها‌ی عمومی برای مدیریت پارک خودروها استفاده می شود. تجهیزاتپارکینگ عمومی انواع مختلفی دارند که بسته به نوع آن در پارکینگ ها کاربرد دارند. تجهیزات معمولاً در پارکینگ یافت می شوند. تجهیزات مختلفی وجود دارد که معمولاً روی زمین نصب می شوند، از جمله مخروط ها، موانع جاده، علائم کنترل ترافیک، موانع یا علائم.
ادامه مطلب ...
معرفی انواع چراغ راهنمایی و انواع و کاربرد های ان
چراغ های راهنمایی یکی از مهم ترین ابزارهایی است که به جهت فرمان دهی و کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. فرقی نمی کند که شما پیاده هستید یا سوار خودر، در هر صورت می توانید این چراغ ها را در پیاده روها، تقاطع جاده ها، ورودی و خروجی معابر و مکان هایی از این قبیل مشاهده کنید. چراغ های راهنمایی انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها پیامی را به دنبال دارند. انواع چراغ های راهنمایی و کاربرد آن‌ها موضوعی است که در ادامه به آن می پردازیم.
ادامه مطلب ...
ضربه گیر پارکینگ چیست؟ معرفی انواع آن
ضربه گیر یک حفاظ گوشه‌ای پارکینگ خودرو از آسیب دیدن اموال و وسایل نقلیه در محیط های شلوغ پارکینگ جلوگیری می کند. ضربه گیر برای استفاده در پارکینگ های زیرزمینی، انبارها، دروازه های ورودی، جایگاه های بارگیری مناسب است. به دلیل رنگ روشن، حضور آن به عنوان مانعی برای رانندگان شناخته می شود که احتمال تصادفات و هزینه های ناشی از آن را که معمولاً برای تعمیر عناصر ساختاری و وسایل نقلیه مورد نیاز است، کاهش می دهد.
ادامه مطلب ...
سرعت گیر چیست و معرفی انواع آن و معایب و مزایا
سرعت گیر برای کاهش سرعت خودرو به 2 تا 5 مایل در  هر ساعت طراحی شده است. هدف از سرعت گیر وسایل نقلیه به حداقل یا حتی توقف است. این یک رویکرد تهاجمی برای کاهش سرعت است. محل­‌هایی مانند مدارس، خط عابر پیاده، ایستگاه اتوبوس، مراکز خرید و موارد مشابه دیگر در لیست مناطقی قرار می‌گیرند که به­‌ طور حتمی سرعت گیر در آن قرار گرفته در واقع راه حل بسیار موثری برای وادار کردن رانند به کاهش سرعت خود می‌باشد. سرعت گیرها معمولاً هشت فوت قبل از نوار STOP نصب می شوند.
ادامه مطلب ...
راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح