چت آنلاین

7 نکته برای انتخاب کفش کار مناسب

وقتی نوبت به خرید کفش کار می رسد، همیشه باید ابتدا به ایمنی فکر کنید. اطمینان حاصل کنید که جفت کفش‌های جدید شما دارای پنجه های فولادی و زیره های مقاوم در برابر لغزش و همچنین ضد آب هستند تا از پاهای شما در برابر آسیب و همچنین راحتی محافظت کنند تا دچار تاول یا عفونت نشوید. همچنین اگر مطمئن نیستید هنگام انتخاب یک جفت چکمه کار مناسب به دنبال چه چیزی باشید، ایده خوبی است که از یک فروشنده کفش حرفه ای کمک بگیرید.

کفش کار مناسب

7 نکته برای انتخاب کفش های کاری مناسب برای کار خود

قبل از خرید کفش های کاری باید به ویژگی های زیادی توجه کنید، مانند پنجه های ایمنی، ساق استیل، ویژگی های ضد آب، زیره های مقاوم در برابر لغزش، راحتی و سایر ویژگی ها. می توانید اندازه و عرض کفش کار را متناسب با پای خود انتخاب کنید تا در محل کار احساس راحتی بیشتری داشته باشید. در اینجا لیستی از مواردی وجود دارد که ممکن است هنگام خرید کفش کار مفید باشند.
مواد بادوام
همیشه به دنبال مواد بادوام باشید! بزرگترین مشکل کفش‌های کار ارزان این است که دوام ندارند. این بدان معناست که دوخت پس از چند بار استفاده از هم جدا می‌شود که مشکلات بزرگی ایجاد می‌کند، زیرا آب وارد کفش های شما می‌شود و باعث ایجاد تاول یا قارچ روی پا می‌شود. چرم نازک تر است بنابراین اگر به دنبال یک جفت کفش کار ارزان قیمت هستید، فقط به یاد داشته باشید که احتمالاً ظرف 6 ماه یا کمتر باید تعویض شوند.
انگشتان پا فولادی
اصرار بر انگشتان فولادی ایمنی یکی از مهمترین چیزها در مورد کفش های کار است. بدون ایمنی پاهای شما در معرض خطر آسیب هستند. یک جفت کفش پنجه فولادی خوب عالی هستند، زیرا به گونه ای طراحی شده اند که فشار ناشی از ایستادن روی انگشتان پا در طول روز را که می تواند باعث درد در گوی های پا در طول و بعد از ساعات کاری شود، از بین ببرد.
کفی مقاوم در برابر لغزش
کفش هایی با کفی مقاوم در برابر لغزش انتخاب کنید این نوع ویژه از زیره‌های لاستیکی، هنگام راه رفتن در حوضچه‌های روغن یا آب، کشش بیشتری به شما می‌دهند که احتمال سر خوردن و افتادن شما را در زمانی که نیاز به پایداری و حرکت همزمان دارید، کاهش می‌دهد.
راحتی
آسایش را در ذهن داشته باشید هیچ چیز بدتر از زمانی نیست که تمام روز با کفش های کاری که مناسب پاهای شما نیستند کار می کنید. اگر خیلی کوچک باشند یا به اندازه کافی گشاد نباشند، باعث سوزش و درد به خصوص در پاشنه پا می شود و می تواند منجر به تاول و قارچ روی پاهای شما می شود که می خواهید به هر قیمتی از آن جلوگیری کنید.
ویژگی های ضد آب
به دنبال ویژگی های ضد آب باشید. این یک ویژگی عالی است زیرا اگر آب داخل چکمه شما نفوذ کند، احتمال ابتلا به عفونت های قارچی یا تاول وجود دارد که می تواند منجر به نیاز به درمان پزشکی مانند آنتی بیوتیک شود. بنابراین عایق رطوبتی به دور نگه داشتن رطوبت از پوست شما کمک می کند تا بتوانید حتی زمانی که باران می بارد راحت کار کنید.
پنجه ایمنی و ترکیب کف پا
به دنبال ترکیبی ایمنی و کف پا باشید این یکی دیگر از نکات مهم است زیرا اگر کفشی بخرید که از انگشتان پا به اندازه کافی محافظت نمی کند احتمال آسیب دیدن آنها بسیار افزایش می یابد. یک کلاه پنجه فولادی یا کامپوزیت با کفی لاستیکی به شما محافظت می‌کند و در عین حال از پاهای شما در برابر آسیب محافظت می‌کند، اما مطمئن شوید که رتبه‌بندی ایمنی سقوط در چنین کفش های کاری را بررسی کنید.
اندازه و عرض کفش‌های کار
قبل از خرید به اندازه و عرض کفش نگاه کنید و اطمینان حاصل کنید که فقط یک جفت کفش کاری که به نظر می رسد مناسب هستند تهیه نکنید، به خصوص اگر قصد دارید زیر آن جوراب های ضخیم بپوشید. بسیار رایج است که افراد کفش هایی با اندازه اشتباه می گیرند که می تواند بسیار ناراحت کننده باشد و می تواند باعث ایجاد تاول و درد قوس شود.

چرا کفش ایمنی بپوشیم؟

7 درصد از زخم های ناشی از حوادث محل کار، آسیب های پا است. کفش های ایمنی باید توسط کارفرما تهیه، نگهداری و تعویض شوند. کارمندان باید هنگام کار یا ورود به مناطق پرخطر از این کفش ها استفاده کنند. بازرسی کار حق دارد کارفرما را تحریم کند اگر کارفرما کفش ایمنی مناسب برای هر کارمند تهیه نکند.
اهمیت پوشیدن کفش ایمنی چیست؟
انواع مختلفی از فضاهای کاری، اعم از کارخانه یا ورزش های ماجراجویانه و فعالیت هایی وجود دارد که در آنها محافظت از پا در برابر اجسام سنگین یا تیز ضروری می شود، کفش های کار دارای پنجه های فولادی و بافت چرمی تمام دانه در سطح بالایی آن هستند تا استحکام و محافظت لایه ای را فراهم کنند. 
طول عمر و دوام کفش های کار به مراقبت و نگهداری مناسب بستگی دارد. لازم است کفش کار پس از استفاده تمیز و خشک باشد. هر گونه تغییر غیرمجاز در کفش نباید به هیچ قیمتی انجام شود.کفش های کار بخش مهمی از لباس کار شما هستند و یافتن کفشی که بتواند محافظت و پشتیبانی مورد نیاز شما را فراهم کند بسیار مهم است. به هر حال، ساعت‌ها در روز از این کفش‌ها استفاده می‌کنید و آخرین چیزی که می‌خواهید این است که از پا و کمر درد یا صدمات ناشی از چکمه‌های کاری نامناسب رنج ببرید پس باید کفشی انتخاب کنید که استاندارد باشد و به شما آسیبی نرساند.
راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح