چت آنلاین

آینه کاریکاتوری با قیمت عالی + فیلم

اگر به شهر بازی رفته باشید، مطمئنا با آینه ی کاریکاتوری روبرو شده اید. در حقیقت این لحظه برای بسیاری از افراد بسیار جالب است زیرا به محض دیدن انعکاس خود در آینه کاریکاتوری لبخندی بر لب شما می نشیند.
آینه کاریکاتوری
انعکاس تصویر : انعکاس تصویر در آینه کاریکاتوری بسیار خنده دار و جالب است . آینه معمولا افراد را چاق، لاغر، کشیده و کوتاه نشان می دهد. آینه کاریکاتوری و نورها در شهربازی ها برای جذب بیشتر مراجعه کنندگان می شوند. در حقیقت از ابتدای شروع کار خود در شهربازی تا به امروز برای اکثر افراد جذاب بوده اند و توانسته اند نسل های مختلف را بغا سلایق مختلف به خود جذب کنند.

طریقه استفاده از آینه کاریکاتوری در شهربازی

طریقه استفاده از آینه کاریکاتوری در شهر بازی به این صورت است که دیواری پوشیده شده از آینه های کاریکاتوری در مقابل افراد است. مراجعه کنندگان با قدم زدن در مقابل این دیوارها انعکاس تصویر خود را به شکل های مضحکی می بینند.
خرید آینه کاریکاتوری
هدف اصلی استفاده از آینه های کاریکاتوری : هدف اصلی وجود این چنین آینه هایی در شهربازی ها خنداندن افراد است. شاید در ابتدا رخ دادن چنین تغییراتی در آناتومی بدن و چهره برای هر فردی عجیب به نظر برسد امّا اگر کمی از دید علم به این قضیه نگاه کنیم؛ متوجه خواهیم شد که قوانین بسیار ساده ی علمی بر آن حکمفرما است.

آینه های استاندارد در منزل

ابتدا اگر آینه های استاندارد در منزل را بررسی کنیم، متوجه می شویم که آنها از انعکاس و زاویه تابش نور برای نشان دادن چهره ی ما کمک می گیرند. آینه کاریکاتوری نیز عملا مانند آینه های در منزل عمل می کند امّا آنچه کمی متفاوت است، ساختار این آینه ها است. آینه های کاریکاتوری به دلیل وجود منحنی در سطح خود تصویر متفاوتی را انعکاس می دهد .
تولید انواع آینه کاریکاتوری

آینه های مقعر و آینه های محدب

آینه های مقعر و آینه های محدب از انواع آینه هایی هستند که آینه کاریکاتوری از آن تشکیل شده است. آینه های مقعر و آینه های محدب از انواعی است که بسیاری از دیوارهای آینه کاری شده با آن مزیّن شده است.

عکس آینه کاریکاتوری

تصاویر در آینه کاریکاتوری

تصاویر در آینه کاریکاتوری معمولا با کمی دستکاری در آناتومی بدن انسان نمایش داده می شود.

تصویر در آینه کاریکاتوری

آینه کاریکاتوری مقعر

آینه کاریکاتوری مقعر یکی انواع آینه های کاریکاتوری است. این آینه قالب متفاوتی دارد و در اصل به سمت بیرون خمیده یا برآمده است. این قالب متفاوت افراد را چاق تر از آن چیزی که هستند، نمایش می دهد.

تولید انواع آینه کاریکاتوری

آینه کاریکاتوری محدب

آینه محدب از انواع دیگر آینه کاریکاتوری محدب است که نحوه ی ساخت آن در تضاد با آینه مقعر است. این نوع آینه به سمت داخل برآمده شده است. انعکاس تصویر افراد در این آینه لاغر و کشیده است.

خرید آینه کاریکانوری

خرید آینه کاریکاتوری

خرید آینه کاریکاتوری آنچنان که به نظر می رسد کار آسانی نیست بلکه در این نوع خرید باید اطلاعات کافی و لازم را جمع آوری کرده باشید. اگر ابتدا فردی را بیابید که در این زمینه تخصص و تبحر بسیار بالایی داشته باشد، می تواند برای شما بسیار سودمند باشد. در هر کاری مشورت با فرد متخصص در راستای رسیدن به هدف برای فرد سودمند است. شاید در ابتدا فکر کنید که کاری بسیار ساده است امّا اگر هدف شما ساخت دیواری از این آینه ها است؛ باید به ترتیب قرارگیری آینه ها دقت کنید. میزان فرورفتگی ها و منحنی ها به دقت بررسی شود.
خرید آینه کاریکاتوری
کاربرد های دیگر آینه های کاریکاتوری
آینه های کاریکاتوری علاوه بر شهربازی ها در پاساژها، منازل، آتلیه های عکاسی و حتی راه های ترافیکی نیز استفاده می شوند. به دلیل کاربردهای فراوانی که این آینه ها دارند، نحوه ی خرید آنان نیاز به دانش دارد.
یافتن فرد یا فروشگاهی که بتواند اطمینان شما را جلب کند از مسائل مهم در خرید است. خرید آینه کاریکاتوری از افراد مورد اطمینان باعث می شود که کالای با کیفیت تری را خریداری کنید.
از آنجایی که آینه های کاریکاتوری بسیار پرکاربرد هستند، بهتر است همه ی افراد اطلاعاتی درباره ی این نوع آینه ها داشته باشند تا خرید امن تری را داشته باشند.
توجه به شرایط آب و هوایی در زمان خرید
توجه به شرایط آب و هوایی در زمان خرید در دسته ی مواردی است که بسیار اهمیت دارد. در هنگام خرید آینه کاریکاتوری باید به خوبی شرایط آب و هوایی محیط استفاده از آینه را بسنجید. بسیاری از آینه ها ممکن است تاب آوری پایینی را داشته باشند و در شرایط آب و هوایی نامناسب مخدوش شوند.
آینه کاریکاتوری
نمونه های خارجی آینه کاریکاتوری
در بازار نمونه های خارجی آینه کاریکاتوری فراوان یافت می شود. گاهی نوسانات قیمت بسیار زیاد است، به طوریکه خریدار سردرگم می شود. بسیاری از مواقع نوسانات قیمت مربوط به کیفیت نیست بلکه تفاوت در خرید از واسطه و تولید کننده است. البته باید این موضوع را در نظر داشت که تولید کنندگان داخلی این نوع محصول تعداد محدودی هستند.

خرید آینه کاریکاتوری برای منزل

همانطور که گفته شد؛ این آینه ها لبخند را بر لب همگان می آورند، به همین دلیل است که بسیاری از افراد این آینه ها را در منزل خود نصب می کنند. این آینه ها در منازل صرفا برای شاد کردن روحیه خانواده و میهمانان تعبیه می شود.

خرید آینه کاریکاتوری

خرید آینه کاریکاتوری برای آتلیه

خرید آینه کاریکاتوری برای آتلیه در سالهای گذشته بسیار رواج داشت. عکس انداختن در مقابل آینه کاریکاتوری ها البته هنوز هم برای عده ای جذاب و دوست داشتنی است.

آینه کاریکاتوری

قیمت آینه کاریکاتوری

همانطور که گفته شد این آینه ها بسیار خاص هستند و رنج قیمتی که در بازار وجود دارد بسیار متفاوت است.
تولید کننده آینه کاریکاتوری
تولید کنندگان داخلی ؛ قیمت آینه کاریکاتوری تولید کنندگان داخلی معمولا بسیار ارزان تر است. بسیای از کارگاه های تولیدی در سالهای اخیر راه اندازی شده اند که هم قیمت مناسب تری را نسبت به نمونه خارجی ارائه می دهند و هم گارانتی مورد اطمینان تری را به خریداران می دهند. وجود گارانتی اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا با وجود گارانتی اگر مشکلی پیش بیاید، می توانید کالا را مرجوع کنید.
البته باز هم به دلیل اطمینان بیشتر به نمونه های خارجی، اکثر خریداران تمایل بیشتری به خرید آینه های کاریکاتوری خارجی دارند. تولید کنندگان خارجی با تکنولوژی مدرن تر و گاهی کیفیت بیشتر توانسته اند، سهم بیشتری از بازار آینه های کاریکاتوری را برای خود کنند.
بودجه مشخص : قبل از خرید باید از میزان بودجه خود به درستی اطلاع داشته باشید. داشتن بودجه ی مشخص فرآیند خرید آینه کاریکاتوری را سرعت می بخشد.
عدم وجود قیمت های ثابت : عدم وجود قیمت های ثابت در مورد آینه های کاریکاتوری ممکن است خریداران را کمی مستاصل کند ولی اگر خریدار تجربه ی بالایی داشته باشد، بعد از مدتی از کارگاه های ساخت آینه کاریکاتوری که کالای با کیفیت ارائه می دهند، خرید می کند. همانطور که در بالا گفته شد، حذف واسطه می تواند کمک شایانی به خرید مقرون به صرفه کند.
در انتها برای خرید آینه کاریکاتوری و یافتن قیمت آینه کاریکاتوری بهتر است، چند سایت و فروشگاه معتبر را جستجو کنید و براساس میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید، خرید خود را انجام بدهید.
راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح