چت آنلاین

آینه محدب مخصوص رانندگی تک چشم با بهترین کیفیت

آینه تک چشم یا اینه مخصوص محدب ترافیکی ( آینه محدب مخصوص رانندگی تک چشم / آینه مخصوص رانندگی )  با هدف افزایش دید رانندگان تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. آینه مخصوص رانندگی کد17 می بایست دارای مجوز سازمان راهنمایی و رانندگی باشد. آینه محدب تک چشم در دو حالت با توجه به نیاز و انتخاب رانندگان در خودرو نصب و مورد استفاده قرار می گیرد.
 

اینه مخصوص - اینه تک چشم

حالت اول قرارگیری آینه مخصوص رانندگی چشم چپ در زیر آینه جلوی ماشین و از داخل آن نصب می گردد که می بایست در این حالت ستون جلو سمت شاگرد تا ستون وسط سمت راست راننده در دید کامل اینه باشد . حالت دوم نصب این محصول نیز بر روی شیشه عقب خودرو است و می بایست به صورتی نصب شود تا سمت شاگرد خودرو از ستون عقب چپ تا ستون وسط سمت چپ در دید راننده باشد. 

اینه مخصوص - اینه تک چشم

اینه مخصوص - اینه تک چشم

اینه مخصوص - اینه تک چشم

راننده ممکن است به هر دلیل در بینایی دچار نقص باشد و تنها دید یکی از چشمانش را در اختیار داشته باشد. در این شرایط راه حلی که برای این‌گونه محدودیت‌ها وجود دارد، استفاده از آینه محدب مخصوص رانندگی تک چشم است. مکانی که برای نصب این آینه در نظر می‌گیرند، بر روی بدنه خارجی خودرو است. البته امکان نصب آن در داخل ماشین نیز وجود دارد. این آینه‌ها به‌صورت دو قطعه‌ای هستند. قطعه‌ای از آنها در قسمت شیشه جلوی خودرو و دیگر روی شیشه عقب نصب می‌شود. این نوع آینه‌ها با این هدف طراحی شده‌اند که نقاط کوری که از دید راننده خارج است را حذف کنند و یک زاویه دید وسیع‌تر در اختیار او قرار دهند. افرادی که در بینایی دچار محدودیت هستند هم با این وسیله می‌توانند به‌راحتی و مانند دیگر اعضای جامعه رانندگی کنند و دچار مشکل نخواهند شد. از نکاتی که لازم به گفتن است این که این دسته از افراد در گواهینامه خود ملزم به استفاده از این نوع آینه‌های هستند و در صورت عدم تهیه آن دچار جریمه خواهند شد. 

فجر ترافیک به عنوان محل فروش آینه مخصوص رانندگی کد17 آمادگی عرضه و فروش آینه مخصوص رانندگی را دارد. جهت خرید می توانید با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید .

راهنمای خرید و سفارش
اطلاعات تماس
شماره تماس: 02166349902  و  02166172793
کارشناس فروش: 09121896094
دفتر فروش: خیابان امام خمینی ، روبروی بیمارستان سینا ، پاساژ رشید ۳ ، زیر همکف ، پلاک ۲۵
کارخانه: جاده خاوران ، خاورشهر،  محمودآباد ، کوچه ریختگرها ، پلاک۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فجر ترافیک می باشد.
طراحی و سئو : ایران طراح